Jedna w fullcapie, taki trochę bardziej męski styl. Druga - jej siostra miała taką różową bluzę i ogólnie taka delikatniejsza była
Trochę się pośmialiśmy i pojechały na Wrocław.
A potem zacząłem żałować, że numeru nie wziąłem
Pierwszy raz takie coś miałem, chyba będę częściej do wawy jeździł
Jednak są gdzieś fajne laski 



A potem musiałem wracać, bo wakacje się kończyły. Niby potem jakoś przez fb utrzymywaliśmy kontakt, ale po 3 miesiącach wszystko padło, no bo ile można gadać przez internet i nie móc się spotkać...
Jak będę następnym razem, to dam znać 


jak mogłeś... Tyle przegrać 




