




teraz już sporo w siłę poszło
ja pompeczki na samym początku robię dla rozgrzewki ,potem mały ciężar a na koniec jazda ,bo na siłowym masz duży ciężar jak na Twoje możliwości






ja ogólnie już nic nie ćwiczęmodó³ wm mugen sport cdti







teraz gorzej ,ale na ciężarach lepiej idzie 








teraz to nie idę w mięśnie rąk, pleców czy klaty. Teraz to ja idę w kondycję aby nie mieć zadyszki przy bieganiu
ostatnio 1500m truchtem przebiegłem bez żadnego zmęczenia 
modó³ wm mugen sport cdti






Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości