• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » śr 21 sie, 2013

zajebiaszcza kinia *.* napatrzeć się nie można *.*
:)


Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: LukMoto » śr 21 sie, 2013

Od dawna... bardzo dawna, wiedziałem, że Twój projekt ma wysoki poziom i świetlaną przyszłość :D pamiętam go bardzo dawno i teraz, nie można sie nacieszyć :D Tak trzymaj Kucyq !! :P
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: n0r3k » śr 21 sie, 2013

Nie lubię chopperów, ale powiem ci, że jak na chińskiego łosia to wygląda zajebiście, dobrą robote odwaliłeś ;)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Bumek » śr 21 sie, 2013

Pięknie <brawo> :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Yautja » śr 21 sie, 2013

Zrobione bez żadnej fuszery, świetnie się prezentuje
Obrazek


racing123
Specjalista
Specjalista
Posty: 180
Rejestracja: czw 04 lip, 2013
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: racing123 » śr 21 sie, 2013

No kurcze ja tu chyba nic nie będę dodawał bo koledzy wyżej powiedzieli już prawie wszystko z czym w 200% się zgadzam kinia piękna *.* no i szerokości. ;) :D
CzĂŞÂści NSR JC22!!!

Awatar użytkownika
Billy Corgan
Specjalista
Specjalista
Posty: 240
Rejestracja: wt 10 sty, 2012
Lokalizacja: Centrum
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Billy Corgan » czw 22 sie, 2013

Przepiękna maszyna, tylko porób wzdłużne przeszycia na pasie na bak bo się będzie marszczyć.

Awatar użytkownika
Kropa
Uczeń
Uczeń
Posty: 45
Rejestracja: wt 09 kwie, 2013
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kropa » czw 22 sie, 2013

Nie podoba mi się obszycie siedzeń, sam to robiłeś? Oraz opona tylna. Balon był fajowski, ale za dużo wystawał ;P.
Andrzej, a rama to czym malowana? Ogólnie, to fajno jest.
Sprzedam czĂŞÂści quad 200 oraz chopper. //2031403

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » czw 22 sie, 2013

Ale złom , weź to wywal do wisły <troll>
<troll>
<troll>
<troll>
<troll>

Robisz jakieś napisy na bak o których mi wspominałeś wcześniej ? ;>

Ciekawy jestem czy teraz byłbyś wstanie ta ślicznotkę sprzedać :D Wyślij te fote do chin , niech tak seryjnie produkuje te kingi haha

Ślicznie ci to wyszło :*
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Slomiasty
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: śr 31 lip, 2013
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Slomiasty » czw 22 sie, 2013

Teraz pięknie by tutaj wyglądały wypolerowane żeberka ;)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 22 sie, 2013

Billy Corgan, na pasie mam zamiar dać jeszcze jakąś naszywkę, a marszczyć się nie powinno, bo jest dosyć mocno naciągnięty ten pas :)
Kropa, obszycia robiłem własnoręcznie, zagięcia są zrobione celowo, więc nie jest to wynik jakiejś nieudanej operacji. Większa opona może i lepiej się prezenciła, ale łoś wyglądał jak koza i każda większa dziura kończyła się na błotniku (tak poza tym pewno niedługo będę wymieniał), ale ta też mi się podoba :) A rama pyndzlem <troll> Niee no żarcik, u sąsiada, lakiernika ;)
Monster96, jo, projekty już wysłałem, czekam na wykonanie <luzik>
Slomiasty, może i by wyglądało to pięknie, ale nie chce mi już się z tym pieprzyć, jest pięknie i nie potrzebuję już więcej ulepszać, bo robotę robi.
Co najlepsze, po złożeniu łośka na czwórce gdy dam full manetkę to idzie lepiej niż wcześniej. Powiecie, że to przez oponę, bo jest mniejsza, ale vmax się nie zmienił.

Tak więc dziękuję za pozytywne opinie, jak i te negatywne.
Teraz śmigam do garażu zniwelować wyciek oleju :[ <wnerw>

EDIT:
Wyciek oleju zrobiony, okazało się, że uszczelka na śrubie pod iskrownikiem "uciekła" i wpadła na połowę dolnej uszczelki, przez co była szczelinka i olej leciał.
Wczoraj dostałem zatarty tłoczek z kumplowego Rieju MRT, dzisiaj go wypolerowałem i wiecie co?
Musze kupić lepszą pastę i nowy filc, bo moje nie dają już rady :D
Dzisiaj byłem też u jadana5, pogadałem, pooglądałem jego NSR'kę i wróciłem do domu, po drodze był dosyć fajny przejazd kolejowy, więc porobiłem kilka fotek :D
Po drodze też zauważyłem piękny księżyc równiutko nad drogą, więc też pstryknąłem fociszke :)

No to teraz fotki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Joł mada faka, to mój dupowóz, podskoczysz mi!? <troll>
Obrazek

Pozdrawiam :p
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Alpen » czw 22 sie, 2013

Mały trochę jest dla Ciebie :D
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 22 sie, 2013

Alp3n, no fakt, trzeba przyznać, ale mi to nie przeszkadza, wygodnie się nim jeździ, oggólnie nie narzekam :)
Bayeriche Motoren Werke

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: to&owo » czw 22 sie, 2013

ale ładny chłopak :D dobra koniec jaj :D
nie bałeś się robić fotek na przejeździe w nocy ? xD ja bym sie chyba dygał :d
świetnie Xt zmodyfikowany ,wszystko dopięte na ostatni guzik :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 22 sie, 2013

Bać się nie bałem, bo co chwila przykładałem ucho do szyn i nasłuchiwałem czy pociung nie jadzie <troll>
Ale zdążyłem odjechać i pośpieszny chyba leciał, bo zapierdalał równo, co w Polsce jest dziwnym zjawiskiem xD
Bayeriche Motoren Werke



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl