• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

INNY BAK??

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Piotr.An
Majster
Majster
Posty: 80
Rejestracja: ndz 02 cze, 2013
Lokalizacja: WrocÂław

INNY BAK??

Postautor: Piotr.An » pn 29 lip, 2013

Jak myślicie, jaki bak, albo nakładka na bak będzie pasowała do Benzera Yankee?? Chciałbym założyć większy bak bez przeróbek, lub wizualnie go powiększyć. Jakieś pomysły?


Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1697
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: INNY BAK??

Postautor: dzikilopez » wt 30 lip, 2013

Pomimo że to prawie to samo Router WS ma ciut inszy i większy bak. Na pewno z jakiegoś innego chińczyka bazującego na tej ramie spasuje bez większych ekscesów.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

Awatar użytkownika
Piotr.An
Majster
Majster
Posty: 80
Rejestracja: ndz 02 cze, 2013
Lokalizacja: WrocÂław

Re: INNY BAK??

Postautor: Piotr.An » wt 30 lip, 2013

Chciałbym, aby moto wyglądało na masywniejsze. Czy możecie podrzucić jakiś link z Allegro do pasującego baku? Jest tego cała masa, ale nie jestem pewny czy te, na które patrze podejdą.
Czy np. ten podejdzie?
http://allegro.pl/zbiornik-paliwa-bak-r ... 24665.html

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: INNY BAK??

Postautor: thobi317 » wt 30 lip, 2013

Piotr.An, podejdzie :) jeśli masz takie same mocowania jak w rotuerze ws50 ( a są takie same raczej ) to podejdzie :)
:)

Awatar użytkownika
Vesper
Weteran
Weteran
Posty: 349
Rejestracja: czw 06 paź, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: INNY BAK??

Postautor: Vesper » wt 30 lip, 2013

Piotr.An, Podejść podejdzie, ALE bak od K125 jak i np. Z125 jest strasznie płaski, jest niemal na równo z płaszczyzną siedzenia.
JeÂżeli Ci pomogÂłem, moÂżesz daĂŚ "PomĂłgÂł", lub "Browca" :)


Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: INNY BAK??

Postautor: polo » wt 30 lip, 2013

Polecam bak od Benzera Shafta.
Obrazek
Takiego zbiornika paliwa nie powstydziłyby się niektóre 125cc. Jest duży, pojemny i dość ładnie wyprofilowany. Wygląda o wiele lepiej od Rometa 125
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr.An
Majster
Majster
Posty: 80
Rejestracja: ndz 02 cze, 2013
Lokalizacja: WrocÂław

Re: INNY BAK??

Postautor: Piotr.An » wt 30 lip, 2013

Może i Benzer Shaft ma łądny i duży zbiornik, ale raczej nigdzie go nie dostanę. Zastanawiam się nad zakupem baku od Suzuki RS 125.

Awatar użytkownika
Piotr.An
Majster
Majster
Posty: 80
Rejestracja: ndz 02 cze, 2013
Lokalizacja: WrocÂław

Re: INNY BAK??

Postautor: Piotr.An » wt 30 lip, 2013

A czy znacie sposób na zmianę kierownicy na clip-on? Co powinienem kupić i jak to zrobić??

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: INNY BAK??

Postautor: ReallY » wt 30 lip, 2013

Piotr.An, Myślę że powinieneś znaleść kogoś i spytać czy możesz przymieżyć od niego bak bo nie wiadomo ;)
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: INNY BAK??

Postautor: thobi317 » śr 31 lip, 2013

Piotr.An, jakbyś zmierzył średnice teleskopów przednich to możesz od gb wsadzić tylko, żeby były takie same jak w gb. :) ew jeszcze półke wymienić i wtedy by pasowało no ale sprawdź średnicę :)
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: INNY BAK??

Postautor: KucaQ » śr 31 lip, 2013

A może bak od Zumico GR1100?
Obrazek

Ktoś na forum chyba ma nawet od niego bak na sell.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Piotr.An
Majster
Majster
Posty: 80
Rejestracja: ndz 02 cze, 2013
Lokalizacja: WrocÂław

Re: INNY BAK??

Postautor: Piotr.An » czw 01 sie, 2013

Wygląda nawet, nawet. Znalazłem na Allegro bak od GB Streeta, nówkę za 200 zł. Ten od Zumico też mi się podoba. Jeśli ktoś ma taki bak, proszę o kontakt.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: INNY BAK??

Postautor: KucaQ » czw 01 sie, 2013

W tym temacie użytkownik ma na sprzedaż owy bak od Zumico, ale fotki wygasły już. Napisz do niego na PW, to Ci przyśle najwyżej ;)

http://forum.moto-4t.pl/viewtopic.php?t=7951
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Piotr.An
Majster
Majster
Posty: 80
Rejestracja: ndz 02 cze, 2013
Lokalizacja: WrocÂław

Re: INNY BAK??

Postautor: Piotr.An » pt 02 sie, 2013

Dzięki wielkie za linka. Już pisze. Leci piwko !



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl