










e no fajnie Ci to wyszło
wydaje się większy niż w oryginalne hehe
a co do błotnika to może być coś zrobił żeby był bardziej na prosto?

thobi317 pisze:wydaje się większy niż w oryginalne

thobi317 pisze:a co do błotnika to może być coś zrobił żeby był bardziej na prosto?


Przy prawie seryjnym ogarze mi się ludzie zatrzymywali i zagadywali, to Ty byś się z pewnością tam z Kinią nie nudził. 


Masz 125 ccm co nie? To moje pytanie teraz. Ja mam 72 i ma wibracje na tylnej kanapie, oparciu i chlapaczu, co za tym idzie po kupnie nowego błotnika dzieje się na nowo to samo czyli pęka ta część plastiku gdzie trzyma się ten chlapacz. Moje pytanie. Miałeś taki problem? Jeśli tak to jak go rozwiązałeś? 

Daniel557 pisze:Jeśli tak to jak go rozwiązałeś?
Terry Pratchett pisze:OsoÂby uÂżywajÂące wiĂŞcej niÂż 3 wykÂrzykÂnikĂłw lub pyÂtajÂnikĂłw to osoÂby z zaÂburzeÂniami wÂłasÂnej osobowoÂści











a moto ładne - masz jakiś cennik ile w nią już włożyłeś zł ? <tak wiem kasy wydanej na moto się nie liczy - ale ciekawi mnie to> 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości