• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » sob 06 lip, 2013

Monster96, wyświetlacz, czujnik biegów czy jak to tam się nazywa na silnik i cacy malina już jest dużo roboty nie ma :P
:)


Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » sob 06 lip, 2013

thobi317, to ja wiem , lecz zlecam to kierownikowi kuca by zrobił :D
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 06 lip, 2013

Znam Rylanda, wyświetlacz sam sobie zrobił na microprocesorze :D
Ale mi wyświetlacz na ch*ja potrzebny, kupować czujnik i wyświetlacz, wydawać kolejne pieniądze, nie, nie będzie go ;]

"Ojciec kasy ze żniw nie powącha" - po primo mam tatę, a po secundo to prawda, nie powącha :D
Ale nie, że wydam wszystko na Kingę, tylko na Kinie mam zamiar wydać max 3-4 stówki, a reszta pójdzie na konto, gdzie przeleży do mojej osiemnastki, potem za to zrobię prawko i/lub kupię motocykl :)

Fotki z dzisiejszej przejażdżki, z już złożonym kołem ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I tutaj fotki tulejek :)
Obrazek
Obrazek

Dlaczego takie tulejki? Bo takie chciałem.
"Prowadnicę" kabla od lampy pod błotnikiem już urwałem :D

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony sob 06 lip, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » sob 06 lip, 2013

nieee no fajnie Ci to wyszło :D wydaje się większy niż w oryginalne hehe :D a co do błotnika to może być coś zrobił żeby był bardziej na prosto?
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » sob 06 lip, 2013

thobi317 pisze:wydaje się większy niż w oryginalne

No ba, oryginalnie było 12 cali, teraz jest 15, więc różnica jest kolosalna :)

thobi317 pisze:a co do błotnika to może być coś zrobił żeby był bardziej na prosto?

Składałem na szybko i tak wyszło, niedługo ustawię go :)
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: lukasz » ndz 07 lip, 2013

Pięknie <brawo>
Maszyna robi wrażenie :>

Szkoda, że Cię na zlocie w Inowrocławiu nie było. :D Przy prawie seryjnym ogarze mi się ludzie zatrzymywali i zagadywali, to Ty byś się z pewnością tam z Kinią nie nudził. :D

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » ndz 07 lip, 2013

3-4 stówki ewentualnie 10 stówek <smile>

No ładnieje kinia , Ahhh nasza kinia staje się kobitą <smile>


Ile byś cenił gdybyś chciał sprzedać ?
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » ndz 07 lip, 2013

Pozazdrościć tylko :D Masz 125 ccm co nie? To moje pytanie teraz. Ja mam 72 i ma wibracje na tylnej kanapie, oparciu i chlapaczu, co za tym idzie po kupnie nowego błotnika dzieje się na nowo to samo czyli pęka ta część plastiku gdzie trzyma się ten chlapacz. Moje pytanie. Miałeś taki problem? Jeśli tak to jak go rozwiązałeś? :D

Awatar użytkownika
PablooS
Uczeń
Uczeń
Posty: 44
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: GOP

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: PablooS » ndz 07 lip, 2013

Daniel557 pisze:Jeśli tak to jak go rozwiązałeś?

Hmmm, może spróbuj gumowe podkładki pod śruby?
Za pomoc odwdziĂŞczam siĂŞ piwem.
Terry Pratchett pisze:Oso­by u¿ywaj¹ce wiêcej ni¿ 3 wyk­rzyk­ników lub py­taj­ników to oso­by z za­burze­niami w³as­nej osobowoœci

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 07 lip, 2013

lukasz, no szkoda, szkoda, trzeba się kiedyś jeszcze spiknąć, chyba, że za rok będzie w Ino to wtedy się spotkamy ;]

Monster96, nie wiem, chciałbym chociaż, te 2700 dostać ;)

Daniel557, wibracje są jakie są, ale nic mi od nich nie pęka, co najwyżej ostatnimi czasy żarówka z tyłu lubi się spalić, ale już paski LEDowe zamówione, więc tylna lampa będzie miała pozycje LED, a stop na zwykłej żarówce. Jak przyjdą paski to dam również 2 sztuki pod bak, rzecz jasna białe, na włącznik, tak aby oświetlały silniczek. Bo 26-28 lipca mam pierwszy konkretny zlocik, więc wypada, żeby było jak najpiękniej :D

Dzisiaj Kinię umyłem, lakier wywoskowałem woskiem K2, oponki przeleciałem czernidłem, a chromy i polerki pastą polerską. Wypucowałem ją, bo tylko jutro jeszcze nią pojeżdżę i na 10 dni się pożegnam - kolonie. Ale jak wrócę, to też w sumie za wiele jeździć nie będę, bo zlocik w Giżycku, trzeba będzie się przygotować kilka dni wstecz.

Pozdrawiam :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » ndz 07 lip, 2013

Myślałem o gumach, no cóż, jutro pokombinuje się :]
A jak się ogółem Kinia sprawuje w tym sezonie? :D
Ostatnio zmieniony ndz 07 lip, 2013 przez Daniel557, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 21 lip, 2013

Na razie nie narzekam, po wymianę iskrownika lata bez problemów :)
Pod koniec lipca się sprawdzi ;)

EDIT:
W piątek o 22 wróciłem z kolonii, od razu pragnę przeprosić za nieobecność, nie miałem dostępu do neta, raz tylko wszedłem na forum.
No ale do rzeczy, wróciłem do domu późnym wieczorem, ranko wstałem o 9.30, zjadłem śniadanie, godzina 10 i co? I pi*** do garażu, a jakby inaczej!? :D
Zamontowałem listwy LED pod bakiem i w tylnej lampie. Efekt - powalający.
Ledy pod bakiem rzecz jasna na włącznik ;)
Fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dzisiaj byłem też u kumpla obgadać sprawy wyjazdu do Giżycka, pogadaliśmy i kumpel dał mi o takie coś:
Obrazek

Jutro, bądź pojutrze montaż i oczywiście dam fotki :)

Oceniajcie! ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: ReallY » ndz 21 lip, 2013

Powiem tyle, ZACNIE. Widzę że dbasz jak tylko możesz, zresztą jak większość :D
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » ndz 21 lip, 2013

KucaQ, za***iste ledy te białe super pokazują w nocy silniczek <radocha>

2700 zł ? Aha to ja lece napaść na bank , może mają 3 tysie na stancji <troll>
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: StreetoOo » ndz 21 lip, 2013

Te osłonki co Ci dał kumpel one są w gb też - pod bakiem i baaaaaaaaaaaaaaardzo lubią trzeszczeć/wibrować <troll> a moto ładne - masz jakiś cennik ile w nią już włożyłeś zł ? <tak wiem kasy wydanej na moto się nie liczy - ale ciekawi mnie to> :)
Pozdrawiam LwG



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl