• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 03 lip, 2013

Ni ma filmika, nie chciało mi się iść po telefon do domu, a poza tym dzisiaj taki upał, że nic się nie chciało robić :p
Obrotek będzie od GB Streeta, oczywiście odpowiednio przycięty i dopasowany do obudowy :D
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » śr 03 lip, 2013

KucaQ, Leń jeden tylko by piwko zimne żłopał patrząc na nastolatki myjące jego kinie <troll>

A gdzie planujesz go montować ? Może jak w większości dużych chopperków nad wlewem paliwa w chromowanej obudowie ? :D Bo tam gdzie prędkościomierz masz to 4 zegar nie zbyt pasi :/
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 03 lip, 2013

Monster96, paczaj Obrazek

Tam po prawej, gdzie jest "obrotomierz", będzie obrotomierz, tam go dopasuje i git ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » czw 04 lip, 2013

KucaQ, no nie głupi pomysł , bo ten voltomierz to bardzo przydatny :D A kontrolki paliwa nie planujesz gdzieś pitolnąć ?
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » czw 04 lip, 2013

nie no jak tak zrobisz to full bajera hehe :D
:)


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 04 lip, 2013

Monster96 pisze:A kontrolki paliwa nie planujesz gdzieś pitolnąć ?

Z chęcią, ale musiałbym rzeźbić ostro bak, żeby go gdzieś wepchnąć, bo wrzucić go byle wrzucić do baku to każdy se może, a jak robić, to porządnie :p

thobi317 pisze:nie no jak tak zrobisz to full bajera hehe :D

Mam nadzieję :D

EDIT ku*wa!, EDIT !! <troll>
Jest szansa, że jutro koło zawita w łosiu ;)
Jadę z Kinią do tokarza ok. godziny 15, minut 0 i sekund 0 i mam nadzieję, że tokarz zrobi mi wszystko na miejscu, a jak go znam, to zrobi :D
Ostatnio zmieniony czw 04 lip, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » czw 04 lip, 2013

mam nadzieje, że jutro już będą fotki jak zamontujesz koło hehe :D no i oczywiście filmik z onboardu na nowych zębatkach jak dasz radę <troll>
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 04 lip, 2013

Postaram się zrobić jakiś uchwyt do ka ka kasku :D
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Kebab_Karim
Weteran
Weteran
Posty: 641
Rejestracja: ndz 15 lip, 2012
Lokalizacja: MaÂłopolskie

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Kebab_Karim » czw 04 lip, 2013

Dej Ci Boże <troll>
Wszyscy majÂą prawo do szczĂŞÂścia ale nie wszyscy majÂą szczĂŞÂście do prawa :D

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » pt 05 lip, 2013

ka ka kasku ? dobry ten kabaret był :D :D

no to zrób fajnie ta kontrolkę paliwa :D pomyśl coś , jak znajde to ci pokaże jak koleś zrobił fajnie na baku takie cudo :D
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 05 lip, 2013

Panowie, zdjąłem cały tył z Kingi, założyłem koło i mnie to zainspirowało, mam nadzieję, że się nie pogniewacie, ale... robię bobbera! :D
Tutaj takie foty z dzisiaj, fajnie jest nie? Ściągnę pomysły od kilku osób i będzie bobber jedyny w swoim rodzaju! :)
Obrazek
Obrazek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
\/

Hahaha, żartowałem, nie jestem taki po***any, żeby w ciągu jednego dnia zmienić plany :D
Tak na serio to Kinia poszła w ludzi, klient zadzwonił, przyjechał, zobaczył, napalił się, zapłacił i pojechał w piździec!
Dostałem bardzo dobre pieniądze za nią, bo jednak to dzieciarnia przyjechała, a jak wiadomo, dzieciarni najłatwiej sprzedać za dobrą kasę :D
Fota z ostatniego pożegnania :(
Obrazek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
\/

Czyżbyście znowu dali się nabrać? <troll>
Hah, Kinia owszem, odjechała na przyczepce, ale do tokarza. Tulejki, oska dorobione, zabierak stoczony! Koło zamontowane, łańcuch skrócony i jest zajebiście! ;)
Tylko, że łańcuch mi napieprza o karter, muszę jutro zobaczyć co go boli, a co najlepsze, dzieje się to dopiero jak się na Kinię usiądę.
Możliwe, że go za bardzo naciągnąłem, jutro ogarnę, dziś było za ciemno, żeby cokolwiek dalej robić, więc nawet fotek nie mam, jutro będą ;)

Także bądźcie cierpliwi, jutro wszystko będzie ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » pt 05 lip, 2013

KucaQ, ach Ty żartownisiu hehehehe <troll> w sumie na bobra nie zły pomysł tylko nie teraz jak już Tyle zrobiłeś heheh :D powodzenia w pracach dalszych. Poza obrotkiem masz jeszcze jakieś pomysły?
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 05 lip, 2013

Na bobra, mógłbym zrobić drugie moto, które bym kupił, ale i tak juz jest ich od cholery, dlatego wolę kupić te pieprzone Yamasaki i zrobić coś z niczego :)
Dosłownie z niczego <troll>

Poza obrotkiem? Po żniwach malowanie ramy, nowe kieruny przód, tył, wszystkie żarówki (prócz w przedniej lampie) LED, podświetlenie silnika w biały zimny LED, z tyłu w lampie pasek LED, ramka chrom pod reje oraz manetki i to by było na tyle jak na razie ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: kamil13367 » sob 06 lip, 2013

KucaQ, powiem tak żarty ci się udały :P widzę robota idzie szybkim tempem :p

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » sob 06 lip, 2013

KucaQ, dałem sie nabrać na 1 troll , 2 już skapłem że coś nie halo skoro ona ma du** rozmontowana na przyczepce :D

Ty trollu , upije cie za to :D już relanium łykałem jak przeczytałem BOBBER !

za***iste plany po żniwach , widać ojciec nawet kasy ze żniw nie powącha :D i prawidłowo ;]





Kierowniku , ksieciuniu kochany tu filmik : https://www.youtube.com/watch?feature=p ... ez8JbE0fHI a teraz zrób to w kini ^^
Ostatnio zmieniony sob 06 lip, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl