Obrotek będzie od GB Streeta, oczywiście odpowiednio przycięty i dopasowany do obudowy






Bo tam gdzie prędkościomierz masz to 4 zegar nie zbyt pasi 



A kontrolki paliwa nie planujesz gdzieś pitolnąć ?

Monster96 pisze:A kontrolki paliwa nie planujesz gdzieś pitolnąć ?

thobi317 pisze:nie no jak tak zrobisz to full bajera hehe


no i oczywiście filmik z onboardu na nowych zębatkach jak dasz radę 






pomyśl coś , jak znajde to ci pokaże jak koleś zrobił fajnie na baku takie cudo 



w sumie na bobra nie zły pomysł tylko nie teraz jak już Tyle zrobiłeś heheh
powodzenia w pracach dalszych. Poza obrotkiem masz jeszcze jakieś pomysły?




już relanium łykałem jak przeczytałem BOBBER !
i prawidłowo

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości