• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Zaprezentuj swoją maszynę.
michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: michau_ek » pn 01 lip, 2013

Po sprzedaży mojej F2jki cały czas szukałem czegoś w podobnym guście w dobrych pieniądzach, raczej nic się nie trafiało a jeśli już to było daleko, znalazłem sobie coś "przejściowego" czytaj gsxf 600 [ http://tablica.pl/oferta/suzuki-gsx-f-6 ... 380UJ.html ] lecz nie do końca spełnił on moje wymagania - więc poszukiwania trwały dalej, wczoraj po 22 pojawiło się to cudo na tablicy: http://tablica.pl/oferta/honda-cbr900rr ... 3a2Qr.html , rano się umówiłem i siłą rzeczy wróciłem nią na kołach z oddalonego odemnie 45 km miejsca w okolicy Rybnika :]

Jest to Honda Cbr 900 rr o mocy 130 koni, silnik pracuje bardzo ładnie, nie słychać stuków puków itd, 130 koni robi dobrą robotę, całość jest nieco bardziej "sportowa" od poprzednich motorków, (po dzisiejszych 80 km czułem nadgarstki). W zasadzie to prócz wymiany opony z tyłu (matko boska, co za rozmiar - 190/55/17 ), nie trzeba robić nic lecz najprawdopodobniej profilaktycznie wpadnie nowy olej + filtr + komplet świec. Co mi jeszcze niezbyt pasuje - bardzo szybko migające kierunki (ledy i brak zmienionego przerywacza) , wypadało by zrobić no i rzecz nagorsza - jakiś majster w seryjne lusterka... wstawił sobie kierunki - i są lusterka z kierunkami . Trzeba to jak najszybciej zmienić lub chociaż dołożyć kierunki w odpowiednich miejscach. Ogólnie motocykl z wyglądu prezentuje się ładnie... i komu na zdjęciach nie pasują przednie lampy - gwarantuje, że w realu prezentuje się to całkowicie inaczej (zdecydowanie ładniej).



Fotki były już w linku z tablicy ale tu też wrzucę linki:
http://www.bikepics.com/pictures/2572255/
http://www.bikepics.com/pictures/2572256/
http://www.bikepics.com/pictures/2572257/


Plan na jutro to umyć dokładnie moto i jechać zapytać czy w serwisie ogumienia mają kapcia w takim rozmiarze ;o

Jutro także wpadają nowe fotki w zdecydowanie lepszej jakości.


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: Bumek » pn 01 lip, 2013

Zadziwiasz mnie człowieku.. :D Życzę Ci tylko, abyś się na niej nie rozwalił, bo 'prawie' litr w wieku 17 lat, to troszkę przesada :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kamil13367
Weteran
Weteran
Posty: 320
Rejestracja: pn 25 lut, 2013
Lokalizacja: Âżywiec

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: kamil13367 » pn 01 lip, 2013

no ja też ci Życzę żebyś się nie "rozjebał" lwg!

Awatar użytkownika
StreetoOo
Weteran
Weteran
Posty: 319
Rejestracja: śr 30 maja, 2012
Lokalizacja: Wlkp

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: StreetoOo » pn 01 lip, 2013

Moto fajne, uważaj. A co do kierunków, pewnie wstawił je dlatego, że kupił ledy, i nie chciały migać :D Więc dał żarówki by zwiększyć pobór prądu :D Wymieniaj laczka, olej, ogarniaj, i git :)






ty sie na rozwiązaniach technicznych dotyczących kierunków dobrze znasz co nie ;>
Ostatnio zmieniony wt 02 lip, 2013 przez StreetoOo, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam LwG

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: ReallY » wt 02 lip, 2013

Spory motocykl, nie za duży? Continentala dorwiesz już za 550zł :D
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: michau_ek » wt 02 lip, 2013

Ostatnio zmieniony wt 02 lip, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: Monster96 » wt 02 lip, 2013

ładna cebra :D

Ja wiem że sie nie rozjebiesz bo to nie jest z chinskiego 50 na cbr 900 tylko miałeś już nie jedno 125,600 wiec sie nie boje :D

Ja ci życzę by ci matka znowu tej cbr nie sprzedała <troll>


P.S : A uprawnienia to ty mosz ? <troll>
Ostatnio zmieniony wt 02 lip, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: thobi317 » wt 02 lip, 2013

;o zadziwiasz mnie człowieku ;o w takim wieku i już na 900ccm ;o życzę spokojnego sezonu bez wypadków i bez żadnych awari LWG !
:)

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: stepien0601 » wt 02 lip, 2013

Każdy gada, że młody itp, ale jak się ma po kolei w garze to żaden problem ;)

Ładna maszynka, LwG! :d

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: Volumne » wt 02 lip, 2013

Też bym chciał taką maszynkę . Duża moc + młody wiek= adrenalina :D

LWG
Obrazek

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: Yato » wt 02 lip, 2013

:)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: michau_ek » wt 02 lip, 2013

Yato pisze:Volumne, adrenaliny byś chciał?
http://www.fakt.pl/Tragiczny-poczatek-w ... 479,1.html


no nie wygląda to zbyt ciekawie, uważać trzeba... pewnie ani jeden nie miał normalnego kasku, strój - krótkie spodenki, t shirt i japonki do tego ładna dziewczyna idąca chodnikiem i już można śmigać po niebieskich autostradach :] swoją drogą który rodzic kupuje gimnazjaliście R6, która zresztą jest niewiele słabsza od mojej 900rr...

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: Blu » wt 02 lip, 2013

Yato, to tylko gimbusy na r6, miejmy nadzieje ze kolega potrafi poszanowac manetkę i nie ma przyzwyczajeń ze skutera gdzie jest albo 0 albo 1.
[center] Obrazek [/center]

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: michau_ek » wt 02 lip, 2013

Blu pisze:Yato, to tylko gimbusy na r6, miejmy nadzieje ze kolega potrafi poszanowac manetkę i nie ma przyzwyczajeń ze skutera gdzie jest albo 0 albo 1.


o to się nie bój - potrafię... poza tym, więcej niż 1/3 gazu da się odkręcić tylko na prostej, bo w każdym innym wypadku prędkość staje się zbyt duża co idzie w patrze z rosnącym niebezpieczeństwem.
Ostatnio zmieniony wt 02 lip, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Nowa zabaweczka - CBR 900 RR

Postautor: Yato » wt 02 lip, 2013

Tylko że ważne jest też doświadczenie, można powiedzieć że najważniejsze.
Takie moto się kupuje po kilku latach jazdy :/
Cbr 600 jeszcze jeszcze, ale 900 rr ? :|
:)



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl