Jest to Honda Cbr 900 rr o mocy 130 koni, silnik pracuje bardzo ładnie, nie słychać stuków puków itd, 130 koni robi dobrą robotę, całość jest nieco bardziej "sportowa" od poprzednich motorków, (po dzisiejszych 80 km czułem nadgarstki). W zasadzie to prócz wymiany opony z tyłu (matko boska, co za rozmiar - 190/55/17 ), nie trzeba robić nic lecz najprawdopodobniej profilaktycznie wpadnie nowy olej + filtr + komplet świec. Co mi jeszcze niezbyt pasuje - bardzo szybko migające kierunki (ledy i brak zmienionego przerywacza) , wypadało by zrobić no i rzecz nagorsza - jakiś majster w seryjne lusterka... wstawił sobie kierunki - i są lusterka z kierunkami . Trzeba to jak najszybciej zmienić lub chociaż dołożyć kierunki w odpowiednich miejscach. Ogólnie motocykl z wyglądu prezentuje się ładnie... i komu na zdjęciach nie pasują przednie lampy - gwarantuje, że w realu prezentuje się to całkowicie inaczej (zdecydowanie ładniej).
Fotki były już w linku z tablicy ale tu też wrzucę linki:
http://www.bikepics.com/pictures/2572255/
http://www.bikepics.com/pictures/2572256/
http://www.bikepics.com/pictures/2572257/
Plan na jutro to umyć dokładnie moto i jechać zapytać czy w serwisie ogumienia mają kapcia w takim rozmiarze
Jutro także wpadają nowe fotki w zdecydowanie lepszej jakości.



Życzę Ci tylko, abyś się na niej nie rozwalił, bo 'prawie' litr w wieku 17 lat, to troszkę przesada 




[/center]
