
















( Stodoła gdzie stoi też moje 28
)


Monster96 pisze:no to przez ten czas mozesz coś po tjuningować





Wujek eletryk najwyżej się tym zajmnie i znowu bedzie Jebiona mać szczypawka
Ale wygląda to super 


Jaki masz nr ?

Byłbym wdzięczny, muszę pomalować bo jedna strona miała spotkanie z kwasem akumulatora dawno temu 
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości