• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
LukMoto
Moderator
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Zabrze (ÂŚL)

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: LukMoto » ndz 02 cze, 2013

Wiadomo. ale byś był pierwszym ( ja chciałem już rok temu na przód 17` z ogara 900 i na tył 13` z via city C1, ale zdąrzyłem sprzedać... ) który by miał sprzyche 13 szeroką w łosiu :D
Romet 50T-1(2007-2010) -> Benzer Texas 72(2010-2012) -> Barton Fighter 110(2013-2015)
->
Toyota Avensis T22(2015-?) -> Toyota Corolla E11(2016-2016) -> Audi A3 8L(2016-?) -> ?


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » ndz 02 cze, 2013

Wejdź na gadu, bo dawno chyba na nie nie wchodziłeś, a napisałem do Cb ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » wt 04 cze, 2013

Dzisiaj mała przejażdżka po odbiorze moto od mechanika :)
Obrazek
Obrazek

Tak, żarówka mi się spaliła, macie dobry wzrok! <troll>
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Tomo26
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: śr 16 maja, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Tomo26 » wt 04 cze, 2013

Ile mechanik wziął za robotę?? chopperek bardzo ładny,ile przejechales już na tym silniku?

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 05 cze, 2013

20zł, bo tylko regulował zawory i gaźnik czyścił.
Czemu dałem do niego z taką drobnostką? Nie mam listków 0.06 i 0.08 to zaworów, ani sprężarki, żeby porządnie gaźnik wyczyścić, to po pierwsze, a po drugie nie mam czasu, w tym tygodniu same sprawdziany... W pon miałem z polaka, we wtorek z chemii, dzisiaj hista, jutro wok i fizyka i w piątek kartkówka z francuza :[
Na tym siniku najechanie jakieś 150-160km, mało, bo tylko do szkoły dojeżdżam i raz na tydzień się gdzieś przejadę ;)
Ostatnio zmieniony śr 05 cze, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 06 cze, 2013

Dzisiaj Kinia dostała nową świecę, nie wiem jeszcze jak na niej chodzi, ale na obroty wchodzi trochę lepiej :D
Zaraz zwijam się przejechać i zobaczymy :)
Niedługo jeszcze wleci fajka NGK albo Bosch, ale na razie nie mam floty <troll>
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 19 cze, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pn 10 cze, 2013

Chyba nie przepadacie za mną, bo coś się nie udzielacie :D

Dzisiaj odwiedziłem kumpla, obejrzałem sobie jego Rieju, umówiłem się na polerkę felg w jego moto, zamówiłem u niego kilka części do Kini oraz on sam dał mi kilka małych naklejek, które nakleiłem na porysowany błotnik i bak :D
Także na razie fotencja błotnika, jutro jak mi się zachce to pstryknę foto baku :D
Aaa no i kable od silnika zrobiłem na kostki pod siedzeniem, bo łączenie na owijkę się nie sprawdza <glupek>

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 19 cze, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » pn 10 cze, 2013

Fajne naklejki , najlepszy sposób na rysy haha <radocha>

To kiedy mi oddasz te kinie bo już ja tak zwieśniaczyłeś że szok , musze ją zabrać do mojego miasta i mojego pro tuningowego salonu <troll>( Stodoła gdzie stoi też moje 28 <troll> )

Nagraj filmik z jazdy <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Ostatnio zmieniony śr 19 cze, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 14 cze, 2013

Dzisiaj Kinia umyta, wymieniony olej, wypastowane oponki.

Monster96 pisze:no to przez ten czas mozesz coś po tjuningować

Zapewne jak poczta szybko zadziała, to zamówię koło na tył, jak zostanie trochę kaski to kupię kominiarkę i na razie wystarczy, potem w wakacje będzie robota szła dalej ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » pt 14 cze, 2013

KucaQ, a powiedz mi ile dałeś i czy był problem z założeniem tych małych 2 światełek z przodu ? ( te obok duzej lampy )
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 14 cze, 2013

Lightbary (lampki rowerowe retro chrom) kosztowały mnie 17.30 za 2 sztuki. Mocowanie to nic innego jak pręt gwintowany. Zamiast śrubek od lampy przekręciłem pręt, uciąłem go odpowiednio, kilka nakrętek, rozwiercenie mocowań w lampkach i wszystko ;)
Podłączone są pod pozycje, w dzień włączam tylko pozycyjne, bo oświetlają dosyć dobrze nawet w nocy, a jak się robi szarawo to dopiero załączam zwykłe światła :)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » pt 14 cze, 2013

walnij link do takich :D Wujek eletryk najwyżej się tym zajmnie i znowu bedzie Jebiona mać szczypawka haha :D Ale wygląda to super :D
Ostatnio zmieniony pt 14 cze, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 14 cze, 2013

Byś odpisał na GG lamusie a nie :D

Trzymaj link, takich jak moje nie ma akurat na allegro, ale te nie są gorsze (chyba xD) :p
http://allegro.pl/lampka-przod-na-dynam ... 15644.html
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » sob 15 cze, 2013

Do mnie pisałeś ? Nie mam wiadomości :D Jaki masz nr ? :D

Ok , dzieki
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » śr 19 cze, 2013

A mam pytanko, jak malowałeś silnik to zdejmowałeś go czy jakoś się zmieściłeś? :D Byłbym wdzięczny, muszę pomalować bo jedna strona miała spotkanie z kwasem akumulatora dawno temu :P



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl