Możesz sobie zobaczyć jak to wygląda jeden koleś z naszego forum tak ma .
Zdj ;
http://img251.imageshack.us/i/dsc03186yw.jpg/





.
. I zależy też od tego, czym przyciemniasz, bo jeśli zrobisz to spray'em z "tjuningowego" to będzie okropnie wyglądać.







ale tak to pieknie sie prezentuje luknij sobie
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości