• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Przyciemniane lampy

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: RADI » ndz 30 sty, 2011

Moim zdaniem efekt jest extra ;D
Możesz sobie zobaczyć jak to wygląda jeden koleś z naszego forum tak ma .

Zdj ;
http://img251.imageshack.us/i/dsc03186yw.jpg/


Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: ZiomeK » ndz 30 sty, 2011

A to ten od ksenonów;D No ładnie.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
MorasStreet01
Praktykant
Praktykant
Posty: 64
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Lokalizacja: CiechanĂłw

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: MorasStreet01 » pt 04 lut, 2011

RADI jeśli pomalujesz odbłyśnik w oryginalnym reflektorze z oryginalną H4 to będzie nadawał się już tylko na śmietnik...
W tym ogarze jest soczewka która skupia światło, więc odbłyśnik nie potrzebny :) .
Co do tematu to przyciemniane lampy wyglądają fajnie, ale...
No właśnie, nijak ma się to do naszego pokręconego w wielu kwestiach prawa ;/. I zależy też od tego, czym przyciemniasz, bo jeśli zrobisz to spray'em z "tjuningowego" to będzie okropnie wyglądać.

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: piotrus96 » ndz 06 lut, 2011

Dokładnie. Lampa musi mieć chyba 80% przejrzystości a ta ma najwięcej 15-20%(nie wiem czy mówię prawdę, ale gdzieś o tym słyszałem). Także jest to nielegalne. Za tydzień będę przyciemniać także na pewno pokaże efekty ;)

Awatar użytkownika
kriss3000
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Proboszczewice/PÂłoĂąsk
Kontaktowanie:

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: kriss3000 » pn 07 lut, 2011

piotrus96, nie wiem jak jest z lampami, ale szyby samochodowe mają mieć 75% przejrzystości
Wszystko na swoje priorytety, niestety...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
dyzio0394
Weteran
Weteran
Posty: 327
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: KĂŞtrzyn

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: dyzio0394 » pn 07 lut, 2011

kriss3000, szyby samochodowe z przodu powinny mieć 75% przejrzystości ale jak trafisz policjanta hu...a to możesz mieć atesty i wszystko i tak dowodzik poleci. U mnie w mieście są tacy i nie polecam. Chyba że te szyby z przodu będą oryginalnie ciemne (dymione piecowo). A szyby z tyłu samochodu to możesz sobie nawet zaspawać tak jak w busach jest, mogą być ciemne na 0,001% przejrzystości nawet.
Obrazek
Moje SalmiÂątko ;D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Salmo/117212
Zapraszam!!! Komentarze mile widziane, na pewno siĂŞ odwdziĂŞczĂŞ. ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: choinka » pn 07 lut, 2011

Z szybami jest tak że sobie przyciemniasz i jak będzie za ciemna z przodu i policjant się trafi to biorą dowód dają jakąś karteczkę masz się stawić na przegląd ze zdartą folią ewentualnie z folią która jest dobra diagnosta mierzy urządzeniem przejrzystość jak wszystko jest ok to pewnie coś wypisuje i dalej mówią co masz zrobić czyli trochę srania i latania jest ;/

Awatar użytkownika
Frugo
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: sob 19 lut, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź
Kontaktowanie:

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: Frugo » ndz 20 lut, 2011

Dla mnie to przyciemnianie w motorowerze to tzw. wieś tuning. Ale to ja tak sądzę.
ÂŻycie motocyklisty liczy siĂŞ w kilometrach, a nie w latach...
Obrazek
Obrazek PiszĂŞ poprawnie po polsku.

By Diabeł
Posty: 2
Rejestracja: sob 26 lut, 2011
Lokalizacja: Strzelin Przeworno ;)

Re: Przyciemniane lampy

Postautor: By Diabeł » sob 26 lut, 2011

Ja mam folie do przyciemniania lamp tak ci powiem tyl zle sie przyciemnia bo jest nierówna lampa przód łatwo postojówki łatwo zajefajny efekt wieczorem <mzawka> jak jest cieemno widac tak na 70% ale oczy bolą po 5-10km wymiekasz ;) ale tak to pieknie sie prezentuje luknij sobie ;)




http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Rom ... 900/109523



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl