• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tarcze zegarów :)

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Tarcze zegarów :)

Postautor: kulek84 » śr 09 mar, 2011

Chłopaki był temat na jakim papierze drukować tarcze... Ja bym się chciał dowiedzieć gdzie można poszukać te tarcze bo nie mogę znaleźć. Najlepiej jak by były do 100km/h a nawet więcej tylko mi się wydaje że przy moim salmo więcej niż 100km/h się nie zmieści...


Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Tarcze zegarów :)

Postautor: piotrus96 » czw 10 mar, 2011

http://moto-4t.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=56

Wystarczy poszukać w forumowym dziale downloadu. Drukuje się na byle jakim papierze. Najlepiej matowym, bo się światło będzie odbijać w innym.

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Tarcze zegarów :)

Postautor: ZiomeK » czw 10 mar, 2011

Myślę, że to Cię w 110% zadowoli.
Zobacz. http://www.google.pl/images?hl=pl&q=oga ... 24&bih=584

WPISAŁEM 'OGAR 900 TARCZE LICZNIKA' A NIE ADRES JAKIEGOŚ FORUM ŻEBY NIE BYŁO!
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Tarcze zegarów :)

Postautor: Pawlos312 » czw 10 mar, 2011

On nie ma Ogara tylko Salmo.
P.S. Wysil się trochę sam http://www.google.pl/images?um=1&hl=pl& ... =&aql=&oq=
Ostatnio zmieniony czw 10 mar, 2011 przez Pawlos312, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Tarcze zegarów :)

Postautor: kulek84 » czw 10 mar, 2011

No właśnie się wysilałem i nie mogłem znaleźć do salmo... Więc napisałem na forum... ale spróbuje jakoś przerobic te tarcze od rometa... wydaje mi się że nie bedzie trudno


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Tarcze zegarów :)

Postautor: BeNeK » czw 10 mar, 2011

co w google robią moje tarcze budzika do ogara lol

[ Dodano: Czw 10 Mar, 2011 ]
i 4 zdjęcia mojego routasa :D
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
kulek84
Majster
Majster
Posty: 82
Rejestracja: śr 22 gru, 2010
Lokalizacja: Oborniki Wlkp
Kontaktowanie:

Re: Tarcze zegarów :)

Postautor: kulek84 » ndz 13 mar, 2011

dobra... widzę że się więcej nie dowiem więc można zamknąć ;)

Zamykam
Choinka
Ostatnio zmieniony ndz 13 mar, 2011 przez kulek84, łącznie zmieniany 2 razy.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl