Chłopaki był temat na jakim papierze drukować tarcze... Ja bym się chciał dowiedzieć gdzie można poszukać te tarcze bo nie mogę znaleźć. Najlepiej jak by były do 100km/h a nawet więcej tylko mi się wydaje że przy moim salmo więcej niż 100km/h się nie zmieści...
WPISAŁEM 'OGAR 900 TARCZE LICZNIKA' A NIE ADRES JAKIEGOŚ FORUM ŻEBY NIE BYŁO!
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg
No właśnie się wysilałem i nie mogłem znaleźć do salmo... Więc napisałem na forum... ale spróbuje jakoś przerobic te tarcze od rometa... wydaje mi się że nie bedzie trudno