Witam chcę kupić w poniedziałek oto tego crossa http://tablica.pl/oferta/sprzedam-cross ... 646f8b44b9 i oto moje pytanie chce go o dużo podnieść macie jakieś pomysły jak mogę bo bardoz wysoko podnieść ?
Przód i tył ?







Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości