• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Duża przeróka crossa !

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
KeNny
Uczeń
Uczeń
Posty: 35
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: waÂłcz /zachodnio pomorskie

Duża przeróka crossa !

Postautor: KeNny » pt 19 lip, 2013

Witam chcę kupić w poniedziałek oto tego crossa http://tablica.pl/oferta/sprzedam-cross ... 646f8b44b9 i oto moje pytanie chce go o dużo podnieść macie jakieś pomysły jak mogę bo bardoz wysoko podnieść ?
Przód i tył ?


Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Duża przeróka crossa !

Postautor: ReallY » pt 19 lip, 2013

Z przodu bodajże sprężyny się zmienia a z tyłu ta chyba przedłużka jakaś czy coś nie wiem chyba że cały amor dłuższy kupić?
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

KeNny
Uczeń
Uczeń
Posty: 35
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: waÂłcz /zachodnio pomorskie

Re: Duża przeróka crossa !

Postautor: KeNny » pt 19 lip, 2013

no a co do kół to wiecie jakie tam są ? 14 ? , Ile cali wejdzie największe do przodu ? Bo na pewno większe wejdzie, ale tył to już chyba nie da rady większego nie ?


A przód jakie i gdzie te sprężyny się dokładnie wkłada? Wejdą tu lagi od crossa innego lub wsk ?
Ostatnio zmieniony pt 19 lip, 2013 przez KeNny, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: Duża przeróka crossa !

Postautor: ReallY » pt 19 lip, 2013

To 14 chyba są tak mi się ze zdjęć wydaje, a co sprężyn to nie mam pojęcia tylko słyszałem...
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu

KeNny
Uczeń
Uczeń
Posty: 35
Rejestracja: pt 05 lip, 2013
Lokalizacja: waÂłcz /zachodnio pomorskie

Re: Duża przeróka crossa !

Postautor: KeNny » pt 19 lip, 2013

Aha, a co do lag np od yamahy dt lub od wsk ? Będą pasować na otwór w "desce"? Nie wiem jak to sie fachowo nazywa.
Ostatnio zmieniony pt 19 lip, 2013 przez KeNny, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron