Dziś chciałbym zaprezentować moje motorki:).
Simson s51 w sumie to s50 z 1978roku ale z czasem przerobiony na s51 z silnikiem 4b DDR:). W simsonie posiadam licznik rowerowy sigma 509 oraz GPS puki co starczy:). Foto simsona po kupnie
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/65198
A tak wygląda obecnie
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/85361
Oraz moje komarki:).
Komar 2350 z 1974r
Wyremontowany od zera. Uratowany przed złomem w ostatniej chwili. Zarejestrowany i opłacony
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/110372
Drugi komar 2350 którego kupiłem . Rama miała iść na sprzedaż jednak załatwiłem przednie widełki
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/111899
Trzeci komar Wrak do remontu
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/105330
I czwarty komar z 1972r kupiony jako dawca na opone kierownice lampe itp. Czeka na swoją kolej













ale normalny to nie bardzo lepiej jak w pionie i na dodatek dobrze zamocowany..





