• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Zaprezentuj swoją maszynę.
paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » sob 29 sty, 2011

Witam Szanownych forumowiczów;)
Dziś chciałbym zaprezentować moje motorki:).
Simson s51 w sumie to s50 z 1978roku ale z czasem przerobiony na s51 z silnikiem 4b DDR:). W simsonie posiadam licznik rowerowy sigma 509 oraz GPS puki co starczy:). Foto simsona po kupnie
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/65198

A tak wygląda obecnie :)

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Simson/S_51/85361


Oraz moje komarki:).
Komar 2350 z 1974r
Wyremontowany od zera. Uratowany przed złomem w ostatniej chwili. Zarejestrowany i opłacony
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/110372

Drugi komar 2350 którego kupiłem . Rama miała iść na sprzedaż jednak załatwiłem przednie widełki
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/111899

Trzeci komar Wrak do remontu
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Romet/Komar/105330

I czwarty komar z 1972r kupiony jako dawca na opone kierownice lampe itp. Czeka na swoją kolej :)


Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Wilku1122 » sob 29 sty, 2011

Bardzo Fajne Maszynki ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
piotrek350
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 467
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wydminy

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: piotrek350 » ndz 30 sty, 2011

Masz widzę dużo zapału i serca a to dobrze. Tylko wiem że w tych maszynach nie liczy się tylko serce i chęci ale kasa.
Jaki¿ to motor piêkny i m³ody? I jaka to na nim dziewica? Zje¿d¿aj¹ z drogi im samochody, Œmigaj¹ przy œwietle ksiê¿yca. Ona mu krêci manet¹ do koùca, a on wci¹¿ podnosi obroty; Pewnie ju¿ rura jest ca³kiem gor¹ca, Pewnie znów wpadn¹ w k³opoty.

Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: GrzesQ » ndz 30 sty, 2011

paliwo, Gratuluję pięknego komarka ;)
Mój jeszcze czeka na remont, w sumie farba zdarta, do gołej blachy, silnik w częściach... Tylko czasu brak ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: choinka » pn 31 sty, 2011

Piękno! Sam chciałbym mieć chociaż jednego takiego Romecika :)


paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » śr 02 lut, 2011

Dzisiaj za kwotę 34.5zl zakupiłem łożyska będą mi potrzebne do remontu silnika 023 który pójdzie do drugiego komara:).

Obrazek


Oraz wymyśliłem patent montażu gniazdka zapalniczki pod bakiem w simsonie. W przyszłym tyg jak bd kasa to zakupię akumulator żelowy quand 4Ah za 60zł.
Pytanie do was. Czy taki akumulator może być eksploatowany będąc w pozycji bocznej?
Ostatnio zmieniony śr 02 lut, 2011 przez paliwo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Yautja » śr 02 lut, 2011

Żelowe mogą pracować w pozycji bocznej,gorzej z normalnymi
Obrazek

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Wilku1122 » czw 03 lut, 2011

Yautja, Dobrze mówi żelowy może byc w każdej pozycji ;P ale normalny to nie bardzo lepiej jak w pionie i na dodatek dobrze zamocowany..
Ostatnio zmieniony czw 03 lut, 2011 przez Wilku1122, łącznie zmieniany 2 razy.
PIEC!

Obrazek

Obrazek

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » wt 20 gru, 2011

Ja mam w simku instalacje 6v;). 12V aku bd z prawej strony albo w kuferku:) bd mi on służyl jako bateria do GPS;)

[ Dodano: |20 Gru 2011|, o 21:46 ]
Witam wszystkich po długiej jak że przerwie.
W ciągu sezonu wiele się zmieniło.
Komar czerwony także i już jeździ;).
Obrazek
Obrazek

Simson w tym sezonie pokonał prawie 6 tysięcy km.
Trasy po 250km w jeden dzień nie robiły na nim żadnego wrażenia pokonywał je bezawaryjnie;). Teraz poprawiam w nim drobiazgi.

Korzystając z bez śniegowej pogody ciesze się z jazdy komarem:)

Awatar użytkownika
lukasz
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 599
Rejestracja: czw 14 lip, 2011
Lokalizacja: okolice Gniezna
Pojazd: Ogar 900 '09
Podziękował : razy

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: lukasz » wt 20 gru, 2011

Ładny oklaski
Szerokości :D

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: BarneY » wt 20 gru, 2011

Bardzo ładny :D
Podoba mi się, jak ludzie doceniają takie stare, piękne maszyny :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: choinka » wt 20 gru, 2011

Bardzo ładny :) Z chęcią bym takiego przyjął.
Tak ogólnie to ciekawy nick :)

paliwo
Uczeń
Uczeń
Posty: 22
Rejestracja: czw 27 sty, 2011
Lokalizacja: Pleszew

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: paliwo » śr 21 gru, 2011

Obrazek
zimowo ;)

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: Szczepan » śr 21 gru, 2011

Fajny komarek ;) Lubię starsze moto :)

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Komary 2350 i Simson s51 by Paliwo;)

Postautor: polo » pt 23 gru, 2011

Paliwo? Motomaniak? Co Ty robisz na forum chinoli z tymi zabytkami? ;P
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl