Nawiasem mówiąc pojazd był bardzo zadbany a miał już najechane 23037km
Bardzo ładnie to wyglądało i postanowiłem że też takie coś zrobię:
Wystarczyło kupić 4 literki z tej aukcji: http://allegro.pl/litery-cyfery-znaki-c ... 69400.html
I mam to samo w podobnym stylu:
Niestety nie dało się w taki sam sposób bo chlapacz nie jest płaski, lecz i tak fajnie to wygląda. Ktoś na forum miał chyba napis GB tak zrobiony, lecz na żywo o wiele ładniej się prezentuje niż na fotce. Wystarczy teraz kupić literki np: ROMET, OGAR900 i t.p. i mamy szczególik wyróżniający naszą maszynę.






ale każdy ma swoj gust ; )
[/URL]




. Niech każdy widzi co to jest i ile ma najechane. 