• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Michalk001 » wt 11 paź, 2011

Ostatnio będąc w sklepie zatrzymałem się obok innego skutera i zauważyłem że ma zrobiony z tyłu napis firmowy na chlapaczu:
Obrazek
Nawiasem mówiąc pojazd był bardzo zadbany a miał już najechane 23037km <szok>
Bardzo ładnie to wyglądało i postanowiłem że też takie coś zrobię:
Wystarczyło kupić 4 literki z tej aukcji: http://allegro.pl/litery-cyfery-znaki-c ... 69400.html
I mam to samo w podobnym stylu:
Obrazek
Niestety nie dało się w taki sam sposób bo chlapacz nie jest płaski, lecz i tak fajnie to wygląda. Ktoś na forum miał chyba napis GB tak zrobiony, lecz na żywo o wiele ładniej się prezentuje niż na fotce. Wystarczy teraz kupić literki np: ROMET, OGAR900 i t.p. i mamy szczególik wyróżniający naszą maszynę.
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)


Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Brunon K ver. 205 » wt 11 paź, 2011

Ładnie i tanio. :)
Obrazek
EMO

Awatar użytkownika
Junior1290
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 149
Rejestracja: czw 19 maja, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Junior1290 » wt 11 paź, 2011

osobiście mi sie to nie podoba :D ale każdy ma swoj gust ; )
CaÂłuj mnie do rana caÂłuj mnie

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Olo » wt 11 paź, 2011

Nie wiem czy warto się chwalić że jeździsz chińskim motorowerem podkreślając to nazwą :D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Cichy » wt 11 paź, 2011

A poczhwalę się, że to ja miałem ten napis :]
Ale niedługo i tak go nie będzie, bo mam plany co do tyłu i będzie błotnik obcięty :)
Olo, może nie warto ale jak dla mnie to dość fajnie wygląda
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Lukas995 » wt 11 paź, 2011

Jak kto lubi.. :P
Ja osobiście ściągałem naklejki z nazwą motoru .. wieć takiego czegoś bym nie zrobił ;)

Awatar użytkownika
Cichy
Majster
Majster
Posty: 132
Rejestracja: wt 25 sty, 2011
Lokalizacja: Okolice ÂŁodzi
Kontaktowanie:

Re: Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Cichy » wt 11 paź, 2011

A ja tam się nie wstydzę tego ze jeżdżę motorowerem marki GB. I tak już budzi respekt na mieście swoim dźwiękiem i dość dobrym przyśpieszeniem, więc prawie nikt nie patrzy na markę <rotfl>
Ostatnio zmieniony wt 11 paź, 2011 przez Cichy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Michalk001
Weteran
Weteran
Posty: 432
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: PiastĂłw

Re: Podkreślenie charakteru motoroweru. :>

Postautor: Michalk001 » wt 11 paź, 2011

A ja przełamuję stereotypy <lol> . Niech każdy widzi co to jest i ile ma najechane. <figielek>
Zipp Salmo - przebieg do czasu sprzedaży 63538km:
(sezon 2010 - 3321km)
(sezon 2011 - 6870km)
(sezon 2012 - 7467km)
(sezon 2013 - 8130km)
(sezon 2014 - 8840km)
(sezon 2015 - 6887km)
(sezon 2016 - 7081km)
(sezon 2017 - 3855km)
(sezon 2018 - 9km)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl