Mam pytanie do Admina, do tego który założył to forum, czemu na forum każdy nie jest traktowany tak samo?
Przykład?
Ziom97 piszę na czacie, że może więcej na forum niż zwykły użytkownik(do użytkownika pisał)
Druga sprawa, to jeden z góry login to prezes wstawia link do allegro i piszę, że więcej na aukcji, i nie ma nikt uwag, ja wklejam i do mnie, że mam podać cenę i fotki i opis...
Dlaczego nie ma tutaj traktowania każdego tak samo?
[ Dodano: |16 Lip 2011|, o 19:16 ]
Edit
Wpis Ziom97 ktoś usunął, może on sam..





widocznie mamy na forum zbyt mało moderatorów
to pytanie było do admina
sorki 


