• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Traktowanie użytkowników na forum.

Istotne sprawy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: stepien0601 » sob 16 lip, 2011

Mam pytanie do Admina, do tego który założył to forum, czemu na forum każdy nie jest traktowany tak samo?

Przykład?
Ziom97 piszę na czacie, że może więcej na forum niż zwykły użytkownik(do użytkownika pisał)

Druga sprawa, to jeden z góry login to prezes wstawia link do allegro i piszę, że więcej na aukcji, i nie ma nikt uwag, ja wklejam i do mnie, że mam podać cenę i fotki i opis...


Dlaczego nie ma tutaj traktowania każdego tak samo?

[ Dodano: |16 Lip 2011|, o 19:16 ]
Edit
Wpis Ziom97 ktoś usunął, może on sam..


Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: ZiomeK » sob 16 lip, 2011

Nie usuwałem swojego wpisu, ja go widzę.
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: Spidi67 » sob 16 lip, 2011

SLU pisze:Druga sprawa, to jeden z góry login to prezes wstawia link do allegro i piszę, że więcej na aukcji, i nie ma nikt uwag, ja wklejam i do mnie, że mam podać cenę i fotki i opis...
zwykłe przeoczenie ;P widocznie mamy na forum zbyt mało moderatorów ;P
SLU pisze:Ziom97 piszę na czacie, że może więcej na forum niż zwykły użytkownik(do użytkownika pisał)
może źle zrozumiałeś? mogło chodzić mu o to, że ma więcej opcji jako moderator typu edytowanie postu itd ;)

[ Dodano: |16 Lip 2011|, o 19:29 ]
o sory... :/ to pytanie było do admina :P sorki :P
<troll>

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: ZiomeK » sob 16 lip, 2011

Ja od siebie dodam:
1. Prezes to forum założył więc chyba coś mu się nalezy nie?
2. Myślałem o tym co napisał Spidi67. Ale jak wy myślicie Bóg wie o czym to cóż poradzić <bezradny>
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: stepien0601 » sob 16 lip, 2011

No właśnie oto chodzi, piszesz, że zasłużył, no i to nie jest równo podział.


Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: Spidi67 » sob 16 lip, 2011

SLU pisze:że zasłużył, no i to nie jest równo podział.
nie jest równo podział? a ty co takiego zrobiłeś dla forum, że wydaje Ci się że też możesz wszystko? czy może urażona duma się odzywa po zbanowaniu Cie na starym nicku?
<troll>

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: stepien0601 » sob 16 lip, 2011

Wpis, jest, albo przeoczyłem, albo go nie było przez chwilę, ale to raczej nie możliwe.

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: ZiomeK » sob 16 lip, 2011

Poza tym napisałem ZAŁOŻYŁ a nie ZASŁUŻYŁ :)
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: Spidi67 » sob 16 lip, 2011

Prezes był głownym inicjatorem założenia nowego forum po upadku ogar900.pl więc chyba należy mu się kolego jakiś szacunek prawda? więc dlaczego piszesz, że to nie jest po równo podział? Ja osobiście nie zauważyłem na forum żadnego "podziału" użytkowników oprócz rang stały bywalec itp
Ostatnio zmieniony sob 16 lip, 2011 przez Spidi67, łącznie zmieniany 1 raz.
<troll>

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: stepien0601 » sob 16 lip, 2011

Kolego spidi, speedera przeprosiłem i on przyjął przeprosiny i nie wiem co ci do tego. Nie wiem też czy to takie przyzwyczajenie z "mojego" forum, ale ten co dopiero się zarejstrował i ten co jest na forum 10 lat jest tak samo traktowany, i dlatego pytam, tutaj też tak jest czy to tylko złudzenie?

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: Pawlos312 » sob 16 lip, 2011

Ja też mam takie samo zdanie jak SLU, . Każdy kto tu przychodzi od razu dostaje stałego bywalca, nawet ja po tydz dostałem, ale i tak na to nie zasłużyłem. Stały bywalec nie jest jakoś inaczej traktowany, jak np normalny użytkownik.
Obrazek

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: Spidi67 » sob 16 lip, 2011

Pawlos312, nie rozumiem twojego postu , napisałeś, że zgadasz się z SLU czyli, że zauważyłeś nierówne traktowanie, a potem piszesz, że stały byw. jest traktowany jak zwykły użytkownik czyż nie o to Ci chodziło??
<troll>

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: ZiomeK » sob 16 lip, 2011

Pawlos312, nie chcę kłócić się. Powiedz mi kto np. dostał od razu stałego bywalca? bo na początku wszyscy byli 'szarzy', potem osoby najbardziej udzielające się były niebieskie a teraz niebieskich jest sporo, co odbija się w postach. Ty masz np. 0.96 posta dziennie, 236 ogółem i jesteś niebieski. A czego się spodziewasz, mówiąc o 'innym traktowaniu bywalca'?
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: pavaczek » sob 16 lip, 2011

SLU, wydaje ci się., wszyscy są traktowani tak samo, jedynie wyjątki czyli osobniki które za bardzo skaczą są traktowani troszkę "inaczej". Co do Ziom97, chodziło zapewne o prawa moderatora, na pewno nie jest wyżej usadowiony jako cichy admin czy coś, bo bym dobrze o tym wiedział. Co do prezesa - jeśli ci to tak bardzo przeszkadza to sam go poproszę by wstawił fotki i zastosował się do regulaminu, zresztą modzi też mogą go upomnieć, nie muszą od razu zjebywać tylko z kulturą upomnieć, że administrację też obowiązuje regulamin.

Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Traktowanie użytkowników na forum.

Postautor: stepien0601 » sob 16 lip, 2011

Dzięki za wyjaśnieni, o to mi chodziło. Temat do zamknięcia.



Wróć do „Sprawy forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl