• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda nsr 125

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » czw 07 lis, 2013

ale przedmiot co do niego ta książka to do bani jest :) na razie same podziały mamy samochodów, nudyy :/
a jak widzicie osłonę łańcucha i wahacza w carbonie ? czy lepiej na srebrno pomallować? bo lakier od myjki złazi :/
:)


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda nsr 125

Postautor: n0r3k » czw 07 lis, 2013

Yato, to nie myj ciśnieniem, ja karchera do nsr nie używam, wszystko ręcznie, a spłukuje ze szlaufa. nie pchaj tu za dużo carbonu, nie to malowanie, nie będzie pasować.
i spoleruj ranty albo zmień paski na białe :D
a co do przedmiotu to jest nudny jak cała reszta w 1kl :D czasem tam jest coś ciekawszego ale ogólnie to same pierdoły, w 2 klasie bedziesz miał fajny przedmiot :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » czw 07 lis, 2013

n0r3k, poprzedni właściciel na myjnie jeździł bo i naklejki na wahaczu poszarpane :/ ja to jej jeszcze nie myłem, taki wstyyd :)
:)

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » śr 19 lut, 2014

http://zapodaj.net/eb32001b557cc.jpg.html
http://zapodaj.net/4c1cd231483af.jpg.html
http://zapodaj.net/a41bd695fed96.jpg.html
http://zapodaj.net/543c5b7275d30.jpg.html
Nsr czeka na nowy korbowód, nie patrzeć że zasyfiona olejem w środku, łącznik wężyka i zbiorniczka już nowiutki założony :)
I sory za fotki w linkach ale jak wstawię bezpośrednio obraz to usuwają.
:)

Awatar użytkownika
Dominxd
Weteran
Weteran
Posty: 363
Rejestracja: czw 10 lis, 2011
Lokalizacja: LHR
Pojazd: CBF 500

Re: Honda nsr 125

Postautor: Dominxd » śr 19 lut, 2014

Wiele nią nie pojeździłeś, powodzenia w pracach :)


Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: thobi317 » śr 19 lut, 2014

Yato, taka idealna, taka duża kompresja, koło daleko od pługu, wszystko ładnie proste a tu du**! wał do wymiany :D
:)

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Honda nsr 125

Postautor: Blu » śr 19 lut, 2014

thobi317 pisze:Yato, taka idealna, taka duża kompresja, koło daleko od pługu, wszystko ładnie proste a tu du**! wał do wymiany :D

Jakie to typowe :D
[center] Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » śr 19 lut, 2014

no prosta jest, góra silnika w bardzo dobrym stanie, dla mnie może być.
i nie wał tylko korbowód, na upartego bym same łożysko zmienił bo korba wytłuczona nie jest ale zrobię porządnie ;)
poprzedni właściciel przy remoncie nie wymienił bo pewnie za dużo roboty. Mechanicy biorą nawet 5-6 stów
:)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Honda nsr 125

Postautor: n0r3k » śr 19 lut, 2014

tak samo jak ze mna, malo sie nie posrali jak zararlem nsrke, a ja jakos sie nie przejalem. yato to samo, rozebral, sklada sobie, w du*** ma a tu wszyscy juz panika ooo stare 2t zlom, remonty. no i trudno, takie uroki 2t :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda nsr 125

Postautor: to&owo » śr 19 lut, 2014

ja tam sie nie śmieje. Każdy może rano wstać i usłyszeć ten szum . Ale bardziej chodzi o to że obydwaj nieco drwicie z moto innych i da sie wyczuć wywyższanie sie. Dlatego wiele osób bawi to że macie poważne awarie. Ja tam nikomu tego nie życzę , mam nadzieję że w miarę szybko złożysz neseserke :d:d

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda nsr 125

Postautor: Yato » śr 19 lut, 2014

ja z nikogo pojazdu nie drwię :/ i nie wywyższam się, skąd ten pomysł ?
a to wg mnie poważna awaria nie jest, mega droga też nie :) tylko roboty troche jest.
:)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda nsr 125

Postautor: to&owo » czw 20 lut, 2014

no tak tak ,awaria nie przyjemna dlatego ,że musisz silnik rozpoławiać ,a wiadomo ,że to nie o tyle trudne ,co nudne :D ale wykorzystaj to ,pozmieniaj wszystko co cię nawet lekko nie pokoi i śmigaj dalej :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda nsr 125

Postautor: Bumek » pt 21 lut, 2014

speeder, nikt tu z nikogo nie drwi. Ja od początku bycia tu na forum oceniam sprzęty innych różnie. Jak ktoś wstawi fotki ulepa z zardzewiałą kierownicą od roweru to co, mam pisać ''super sprzęt'' ''10/10, wpadaj do mnie''?
Jeśli mi się moto podoba, to piszę że mi się podoba, a jeśli wygląda jak gówno to pisze że gówno, proste :) A tu na forum tak jest, że jak ktoś kupi markowego sprzęta i wyrazi swoje zdanie, to od razu, że jego markowe moto najlepsze, a reszta to gówno. Z resztą, byłą już o tym mowa w którymś temacie Outera :)
Obrazek

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda nsr 125

Postautor: to&owo » pt 21 lut, 2014

nie chce się kłócić ,bo macie rację :) i dla mnie komentarze drwiące z awarii norka czy Yatozy :D są nie na miejscu i głupie ,bo sami za moment możemy je mieć :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda nsr 125

Postautor: Bumek » pt 21 lut, 2014

Ale my się nie kłócimy, to jest czysta dyskusja :D A awarie awariami, są w każdym sprzęcie. Yatowi od kupna łożysko było słychać, więc tego nie można brać tak, że kupił japońca i się sypie :) Albo jak norkowi się nsr zatarła, to było parę postów, że japoniec a zrobił 2 tyś km, ale to wina starej świecy, więc też tu nie chodziło o awaryjność hond.
Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl