napisaĂ âem do nich czy to jest orginalna kieronica a oni mi odpisali Ă źe czĂâ˘Ă âşĂâĄi biorĂ⌠tylko z centrali rometa.
te kolanko by pasowało do ogara oczywiśćie bym dokupił jeszcze jakąś puszke http://moto.allegro.pl/kolanko-tlumika- ... 47034.html
Ostatnio zmieniony pt 30 gru, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.