• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » ndz 25 gru, 2011

mam jeszcze jedno pytanie czy ta kierownica jest orginalna czy inna http://allegro.pl/kierownica-romet-ogar ... 50691.html


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: BeNeK » ndz 25 gru, 2011

ja miałem inną ale pewnie sama kierownica by pasowała gorzej z plastikami i osprzętem :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » ndz 25 gru, 2011

ale chodzmi mi tylko czy to orginalna czy nie ja wiem Åźe plastiki nie bendÄ… pasowaÅ‚y
Ostatnio zmieniony ndz 25 gru, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Alpen » ndz 25 gru, 2011

To nie jest oryginalna.
modó³ wm mugen sport cdti

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » ndz 25 gru, 2011

jeszcze jedno jak by było prze przełącznikach na manetkach do świateł na przykład


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Alpen » ndz 25 gru, 2011

Odkręcasz ze starej kiery i przykręcasz do nowej.
modó³ wm mugen sport cdti

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » ndz 25 gru, 2011

a prędkośćiomierz by pasował np z junaka 901 czy np zetki

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » ndz 25 gru, 2011

radek310, jak dorobisz uchwyty to tak.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pn 26 gru, 2011

a nie pasował by orginalny licznik ? czy jest specialny licznik do tej kierownicy?

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » pn 26 gru, 2011

radek310, skoro jest ona do ogara to będzie pasować.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » śr 28 gru, 2011

napisaÅ‚em do nich czy to jest orginalna kieronica a oni mi odpisali Åźe częśći biorÄ… tylko z centrali rometa.
te kolanko by pasowało do ogara oczywiśćie bym dokupił jeszcze jakąś puszke http://moto.allegro.pl/kolanko-tlumika- ... 47034.html
Ostatnio zmieniony pt 30 gru, 2011 przez radek310, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Wilku1122 » pt 30 gru, 2011

radek310, Wydaję mi się trochę wąska ta dziura od przelotu spalin...
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: Lukas995 » pt 30 gru, 2011

radek310, weź ogarnij klawiaturę .. jakąś ruską masz ? :D

radek310
Praktykant
Praktykant
Posty: 59
Rejestracja: sob 26 lis, 2011
Lokalizacja: filipĂłw/suwaÂłki

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: radek310 » pt 30 gru, 2011

on nie podał do tego wymiarów a zdjęcie może kłamać
bo poprzedni post pisałem w stylu ALFA

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: wasze pomysły na tuning ogara 900 classic 08r

Postautor: PłanDeK » pt 30 gru, 2011

radek310, to wygląda jak kolanko do recylkulatora spalin a nie wydechu :D.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl