, zajefajnie wygląda



, zajefajnie wygląda

watpie czy wgl jest...Frugo pisze:i żadnej znaczącej zmiany w osiągach nie ma





ale najlepiej caly kit 72ccm wtedy jest moc





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości