• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: Favo » czw 03 lut, 2011

nie wiem czy to się opłaca ,ale jak ktoś ma chęci to niech poleruje , dostanie 2% do osiągów i +15 do morali :D , zajefajnie wygląda


Awatar użytkownika
Frugo
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: sob 19 lut, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź
Kontaktowanie:

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: Frugo » ndz 20 lut, 2011

Mój znajomy w Zetce polerował i żadnej znaczącej zmiany w osiągach nie ma.
ÂŻycie motocyklisty liczy siĂŞ w kilometrach, a nie w latach...
Obrazek
Obrazek PiszĂŞ poprawnie po polsku.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: Spidi67 » ndz 20 lut, 2011

no jejciu ja tez robilem wewnatrz i nic mi nie dalo i nie ma sie co dziwic
Frugo pisze:i żadnej znaczącej zmiany w osiągach nie ma
watpie czy wgl jest...
<troll>

Awatar użytkownika
MorasStreet01
Praktykant
Praktykant
Posty: 64
Rejestracja: śr 29 gru, 2010
Lokalizacja: CiechanĂłw

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: MorasStreet01 » pn 21 lut, 2011

Raczej się tego w ogóle nie odczuje, ale mimo wszystko czytałem na niejednym forum że działa ten zabieg, więc jak ktoś ma trochę czasu i chęci to co mu szkodzi się pobawić...

Awatar użytkownika
piotrus96
Weteran
Weteran
Posty: 518
Rejestracja: pt 19 lis, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: piotrus96 » pn 21 lut, 2011

To jest trochę za mały silnik żeby coś wgl odczuć. Już w aucie coś może to dać ale w romanie raczej nic :P


adrol

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: adrol » śr 23 lut, 2011

samego króćca nic nie da, ale powiększenie i profesjonalne polerowanie kanałów głowicy coś da i najlepiej po zmianie wałka rozrządu.

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: Spidi67 » śr 23 lut, 2011

adrol, nie lepiej kupic glowice od 72ccm? bo w glowicy orginalnej sa strasznie male kanaly :D ale najlepiej caly kit 72ccm wtedy jest moc
<troll>

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: Yautja » śr 23 lut, 2011

Ale niby wypolerowanie kanałów głowicy na lustro pogarsza osiągi,to prawda?
Obrazek

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: Spidi67 » śr 23 lut, 2011

Yautja, tzn ja slyszalem ze ssacy jak sie za mocno wypoleruje to nie dobrze ze ssacy tak srednio a wydech na maxa
<troll>

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: to&owo » śr 23 lut, 2011

ssący nie na lustro ,a wydech można nawet tak,że będziesz się przeglądał :D

adrol

Re: Polerowanie krućca sącego, czy jakoś tak :P

Postautor: adrol » sob 26 lut, 2011

sący wypolerować tak żeby nie było widocznych rys tak papierem 1500.
profesjonalnie przerabianie głowicy nazywa się ported i polished, dzięki czemu można uzyskać moc, ale w seryjnej 50ccm nie ma większego sensu nawet w seryjnych 72 110 i 125.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl