jeśli cokolwiek się posypie więcej leci na sprzedaż.. niestety nie potrafie sobie poradzić z tym.. (pozatym mam 2gi silnik na czesci wiec nie jest tak zle)
mam 2 rodzaje zabieraków - z rowkiem i bez. dałem ten z rowkiem i pierscieniem.. pokazałem na filmiku
obecne foto..
jesli znajdzie się kupiec to motorynka idzie na sprzedaż a za odzyskane pieniadze (250 zł) kupuje jakiś inny klasyk, czytaj ogar 205, którym ostatnimi czasy się jaram
http://allegro.pl/motorynka-ogar-kadet- ... ?source=oo
@ CO DO SPRZĘGŁA, jeśli macie jakieś inne pomysły i uda się motorynke naprawić to raczej zostanie i brat dalej sobie będzie nią jezdził, jesli nie no to na sprzedaż:F
Ostatnio zmieniony czw 31 maja, 2012 przez
michau_ek, łącznie zmieniany 2 razy.