tylko zeby poprostu tylna czesc była wyżej, a bez takiego zadupka 



tylko zeby poprostu tylna czesc była wyżej, a bez takiego zadupka 







---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


A ogarek wygląda za***iście po tym tuningu w PS 



[/URL]




Kilka osób doradzało szersze kapcie, więc dlatego ta propozycja.Pawlos312 pisze:jacus1994, Czerwony, lub biały. Olo, Co to ma do rzeczy?
[/URL]

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
białelukas15 pisze:I jeszcze napisy na oponach
xddd

Ale napisy ładnie wyglądają 

tylko napisałem żeby białe, bo widziałem nawet zielone


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości