• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » ndz 17 lip, 2011

jacus1994, nie xDDDDDDDD chodziło mnie o coś takiego http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... g&dur=1317 długi link skracac sie nie chce ;P tylko zeby poprostu tylna czesc była wyżej, a bez takiego zadupka :)
<troll>


Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

Hehe. Ciężko będzie takie coś zrobić, żeby to jakoś jeszcze wyglądało :p
Nie mam za bardzo pomysłu jak to wykonać. Jak coś wymyślę to się zrobi :D

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » ndz 17 lip, 2011

jacus1994, łooo cos takiego mnie chodzi :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 17 lip, 2011 przez Spidi67, łącznie zmieniany 1 raz.
<troll>

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

jacus1994, Zmień jeszcze manetki :D

Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

Spidi67, ciężko będzie takie coś zrobić, ale jutro będę próbował ;)

lukas15, manetki gotowe. Nie wiem czy wam przypadną do gustu, ale mi się podobają ;d


Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Szczepan » pn 18 lip, 2011

jacus1994, a nie lepszy kolor czerwono-czarny ?? A ogarek wygląda za***iście po tym tuningu w PS :D

Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: jacus1994 » pn 18 lip, 2011

Kolorki można jeszcze pozmieniać, ale to kwestia gustu ;)

A co sądzicie o paskach na kołach? Jaki kolor najbardziej odpowiadałby na ogarku? Czerwone, białe, a może jakieś inne?

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Olo » pn 18 lip, 2011

Jakby co to mam na sprzedaż fajną oponkę http://forum.moto-4t.pl/sprzedam-opone- ... vt1707.htm ;)
Ostatnio zmieniony pn 18 lip, 2011 przez Olo, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Szczepan » pn 18 lip, 2011

jacus1994, najlepiej będzie pasował czerwony kolor pasków :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Pawlos312 » pn 18 lip, 2011

jacus1994, Czerwony, lub biały. Olo, Co to ma do rzeczy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Olo » pn 18 lip, 2011

Pawlos312 pisze:jacus1994, Czerwony, lub biały. Olo, Co to ma do rzeczy?
Kilka osób doradzało szersze kapcie, więc dlatego ta propozycja.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » pn 18 lip, 2011

I jeszcze napisy na oponach :D

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » pn 18 lip, 2011

lukas15 pisze:I jeszcze napisy na oponach
białe <troll> xddd
<troll>

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Szczepan » pn 18 lip, 2011

Spidi67, masz coś do białych napisów na oponach robionych korektorem xd Ale to w moim przypadku :D Ale napisy ładnie wyglądają :)

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » pn 18 lip, 2011

Szczepan, nie własnie fajne są :> ;P tylko napisałem żeby białe, bo widziałem nawet zielone <figielek> :D
<troll>



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl