Przebieg na 100% kręcony, jeżeli nie to ostatni wpis powinien być z wiosny z serwisu. Wtedy można jedynie uwierzyć w przebieg i to minimalnie. Wystarczy wejść na ebay, czy mobile.de i widać jak w krajach "zachodu" kształtują się przebiegi.
Cena średnia moim zdaniem bo to f3, za nieco ponad 7 tyś można znaleźć f4, a ta Cię prawie tyle wyjdzie( biorąc pod uwage tłumaczenia, skarbówka( chyba, że masz fakturke vat marża to zwolnienie )). Więc szału nie ma.




a papierki mam potłumaczone, faktura vat. dziś zapłaciłem 30zł za czerwoną tablicę, 60zł za przegląd, i teraz w wydziale komunikacji zapłace ok. 170-190zł bo niepamiętam ile mi pani w okienku powiedziała


coś jak rezo w nsr tylko kilka razy mocniejsze 


[/URL]