• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

CBR 600 F3

Zaprezentuj swoją maszynę.
sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: CBR 600 F3

Postautor: sasek94 » wt 01 lip, 2014

Przebieg na 100% kręcony, jeżeli nie to ostatni wpis powinien być z wiosny z serwisu. Wtedy można jedynie uwierzyć w przebieg i to minimalnie. Wystarczy wejść na ebay, czy mobile.de i widać jak w krajach "zachodu" kształtują się przebiegi.
Cena średnia moim zdaniem bo to f3, za nieco ponad 7 tyś można znaleźć f4, a ta Cię prawie tyle wyjdzie( biorąc pod uwage tłumaczenia, skarbówka( chyba, że masz fakturke vat marża to zwolnienie )). Więc szału nie ma.


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: CBR 600 F3

Postautor: n0r3k » wt 01 lip, 2014

sasek94, ostatni TUV jest z 12.04.2013r z przebiegiem 33tyś km. Więc jeżeli przebieg miałby być skręcony, to napewno nie w niemczech, a od kwietnia 2013r to ona i tak wiele nie przejechała :)
Co do ceny - jak dla mnie bardzo niska, biorąc pod uwagę to, że cebra ma 25kW w dowodzie. znajdź mi za ''nieco ponad 7tyś'' f4 w takim stanie, w jakim jest moja f3 to będziesz dobry :) i to na A2 ;) a papierki mam potłumaczone, faktura vat. dziś zapłaciłem 30zł za czerwoną tablicę, 60zł za przegląd, i teraz w wydziale komunikacji zapłace ok. 170-190zł bo niepamiętam ile mi pani w okienku powiedziała :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: CBR 600 F3

Postautor: sasek94 » wt 01 lip, 2014

F4, w ładnym stanie bez zaprawek( ścig każdy jakieś ryski ma lub miał) na a 2 dorwiesz do 7500. Trzeba tylko poczekać i poszukać. Jakieś 2 tyg temu oglądałem sztuke z francjii. Szkoda tylko, że to taki motocykl sporotow-turystyczny pozbawiony pazura porównując do gixa, czy poczciwej zx6r.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: CBR 600 F3

Postautor: n0r3k » wt 01 lip, 2014

sasek94, pokaż mi chodź jedno ogłoszenie, bo szukam CBRek już ponad miesiąc i jakoś nie widziałem jeszcze godnej uwagi F4 za 7500zł. pomijając już to, że i tak miałem do wydania 6000 a nie 7500zł.
Ja mając pewną kwotę wole kupić starszy pojazd w bardzo dobrym stanie, niż kupić łupa byle by tylko był nowszy... tak samo z gówniarzami w e46, kupują golasy 1.8 w benzynie po 10tyś i wielka podnieta bo on ma BMW... śmiech na sali :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
kedzior96
Weteran
Weteran
Posty: 389
Rejestracja: pn 06 lut, 2012
Lokalizacja: Goteborg

Re: CBR 600 F3

Postautor: kedzior96 » śr 02 lip, 2014

sasek94, zazdrość wyczuwam :D

n0r3k, motocykl zawalisty sam miałem kilka dni, jeździłem i przerobioną na stunt i zwykłą i ostatnio też jezdziłem, czyli jak ją pociśniesz bardzo często na wysokich to nawet i 12 albo i więcej upierdzieli benzyny (zależy od jazdy) ale jak spokojniej to tak bez problemu w 5-6 l na 100km, świetny motocykl sam taki chciałem kupić :) szerokości !
quattro !!
a4 b5 us 2.8 q :] <okok>


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: CBR 600 F3

Postautor: n0r3k » śr 02 lip, 2014

trzeba to jakoś przeboleć, narazie i tak spokojnie śmigam, a właściwie to bardzo mało śmigam bo musze prawko zrobić :D fajne jest to doładowanie, powyżej ~7tyś cebra dostaje takiego kopa, że jak sie nie ''przykleisz'' do moto to ciężko się na nim utrzymać :P coś jak rezo w nsr tylko kilka razy mocniejsze :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: CBR 600 F3

Postautor: to&owo » śr 02 lip, 2014

ile sekund do setki ma tak realnie? :P

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: CBR 600 F3

Postautor: ReallY » śr 02 lip, 2014

speeder, A pewnie tak z dwa mrugnięcia okiem :)

Myślę że tak 4-5 sekund.
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: CBR 600 F3

Postautor: sasek94 » śr 02 lip, 2014

kedzior96 pisze:sasek94, zazdrość wyczuwam :D


Ta... zapewne zazdrość. Gixa miałem młodszego i w stanie bdb. Nie mam zamiaru się odnosić do Twojej opini. Jeździłem F3, i porównując do gixa, czy kawy to szału nie ma.
Teksty typu " bo pewnie Cię nie stać na F3" zdementuje i myśle, że tyle wystarczy.
Co do f4, to tą http://olx.pl/oferta/honda-cbr-f4-CID5- ... d9ee7832d7 oglądałem jak byłem po hyo w Przeworsku w tym tyg bożego Ciała i wygląda wszystko ok( jak na 14 letnie moto) bodajże klocki były z tyłu do wymiany, reszta fajna.

Slomiasty
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: śr 31 lip, 2013
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: CBR 600 F3

Postautor: Slomiasty » śr 02 lip, 2014

n0r3k, czyli możesz się nią legalnie poruszać na a2? Bo słyszałem, że właśnie z cbr jest ten problem, że nie za bardzo się da bo stosunek mocy do masy coś tam coś tam.. nie pamiętam o co chodziło. Pytam bo na zimę chce kupić jakieś moto na a2.

Awatar użytkownika
MAGIK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 625
Rejestracja: śr 13 lut, 2013
Lokalizacja: ZS

Re: CBR 600 F3

Postautor: MAGIK » śr 02 lip, 2014

ta taki kolor już zmeczony a norasa F3 to zadbana :)
Honda Wallaroo > Romet Trial City & Motorynka & Audi A4 2.5 TDI ,


Szacunek za szacunek a ÂśmierĂŚ za ku***stwo
Gdyby byÂło tak naprawdĂŞ to trup by tu padaÂł gĂŞsto

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: CBR 600 F3

Postautor: sasek94 » śr 02 lip, 2014

kwestia oświetlenia;)

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: CBR 600 F3

Postautor: pavaczek » śr 02 lip, 2014

ok każdy wyraził swoją opinię na temat tego czy kręcona itd. więc koniec offtopu.

cebra ładna, świetnie utrzymana... zazdroszczę :D też chcę coś podobnego sobie sprawić w przyszłości ale pewnie się skończy na gs500/cb500/er5 albo na jakimś 125cc z racji zmiany w przepisach :P

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: CBR 600 F3

Postautor: Olo » śr 02 lip, 2014

Wolę F3 w lepszym stanie, niż F4 po taniość :P a poza tym F3 ma taki kozacki wygląd i styl z F2 :D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: CBR 600 F3

Postautor: to&owo » śr 02 lip, 2014

Olo pisze: a poza tym F3 ma taki kozacki wygląd i styl z F2 :D


polemizowałbym :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl