• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Kinga XT by KucaQ

Zaprezentuj swoją maszynę
Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: CZARO » czw 27 cze, 2013

Jakim kwasem będziesz czyścił szprych bo u mnie też czarne i nie wiem czym je wyczyścić
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!


Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » czw 27 cze, 2013

Kwas do aluminium, załatwiłem od kumpla z myjni ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Tomo26
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: śr 16 maja, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Tomo26 » pt 28 cze, 2013

No yamasaki z silnikiem am6 na cylku 90 to juz troche idzie :P Widzę że mieszkasz niedaleko mnie, może spotkamy się ? :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 28 cze, 2013

Po żniwach myślę będzie, zobaczymy ile z nich wydrę :D

Tomo26 pisze:Widzę że mieszkasz niedaleko mnie, może spotkamy się ?

Z chęcią, ale kiedy? Ten tydzień mam tylko do dyspozycji, bo potem kolonie i od razu na żniwa. Po wakacjach najprędzej pewnie, chyba, że Kinię szybciej ukończę ;)

Chyba będę musiał kupić łańcuch i przednią zębatkę 428, bo ciężko będzie przerobić łosiowską zębatkę :/
Ale zobaczymy, może tokarz wycuduje, że mnie to ominie ;)
Dzisiaj koło założone na przymiarkę, nie zmieniam jednak oponki, bo jednak wygląda wykurwiście na tej :D
Teraz Was - posiadaczy szprych rozumiem - mi też teraz tylne koło wydaje się ch***we :D


Kilka fotek z przymiarek ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I wypolerowałem szprychy, jak na razie tylko od strony bębna, jutro będę polerował od strony zębatki :)
Przed:
Obrazek
Po:
Obrazek

Rzecz jasna będą jeszcze poprawiane, bo mnie nie zadowalają jeszcze, ale i tak w stosunku do tego jakie były po otwarciu paczki to i tak jest cudnie :)

Oceniajcie, pozdrawiam! ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
sebastian_16
Specjalista
Specjalista
Posty: 237
Rejestracja: pn 08 paź, 2012
Lokalizacja: SkoczĂłw

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: sebastian_16 » pt 28 cze, 2013

Teraz jest pięknie :D
Lwg :)


Awatar użytkownika
Tomo26
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: śr 16 maja, 2012
Lokalizacja: Nidzica

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Tomo26 » pt 28 cze, 2013

KucaQ, ten tydzień masz do dyspozycji? czy następny też ? bo w tym tygodniu to nie wiem, chociaż może ;) tylko byś musiał wyjechać po mnie przed miasto , bo nie trafie do ciebie XD
Ostatnio zmieniony pt 28 cze, 2013 przez Tomo26, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » pt 28 cze, 2013

Nom, tylko ten, bo od 9 do 19 lipca jadę na kolonię, a jak wracam do od razu na żniwa idę :/
A ten mam cały wolny, a wyjechać zawsze mogę ;)
Do Montowa na przykład, albo do Hartka :)

Chyba, że pasowałoby Ci w weekend 20-21 lipca, wtedy mam wolne ;)
Ostatnio zmieniony pt 28 cze, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Alpen » sob 29 cze, 2013

Ja bym jednak dał inną gumę :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
PatrykR922
Praktykant
Praktykant
Posty: 71
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011
Lokalizacja: JarosÂław

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: PatrykR922 » sob 29 cze, 2013

KucaQ, od czego massz te felgi w nim ?
Gdy zakÂładam kask inaczej patrze na swiat ;)

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Daniel557 » ndz 30 cze, 2013

Ile dałeś za przednie, a ile za tylne koło? :D

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » wt 02 lip, 2013

Alp3n pisze:Ja bym jednak dał inną gumę :)

Oponka ta zostaje, dopóki nie pizgnie, bo jest trochę popękana ze starości, w końcu opona z 2001 roku :D
Ale potem wpadnie 130/80, mniejszej już nie będzie :)

PatrykR922, przednie od Kinroada PY50Q (chiński cross), a tył od Kawasaki Eliminatora 125 ;)

Daniel557, za przednie dałem od cholery, bo nowe kupowałem :D
Przód 280, tył 150 ;)

Za chwilę zamawiał łańcuch i przednią zębatkę 428 i będzie przełożenie 17/46 (teraz 16/38), bo org łosiowskiej zębaty raczej nie dopasuje do zabieraka, a zębatkę tylną mam w dobrym stanie (baa, bo Japan <we> ) także łańcuch oraz przednia zębatka i baja :)
17 zębów na 428 chyba wejdzie mi co? Bo teraz mam 16 na 420 i miejsca zbyt wiele nie ma :D


EDIT:
Dzisiaj od rana (13 :D) siedziałem w garażu, trochę się poczyściło, wypolerowało także jest dobrze :)
Lewy tłumik jak przeleciałem filcem to się zaczął świecić jak psu jajca, jutro muszę zrobić to samo z prawym :p

No więc tak, wypolerowałem zabierak:
Obrazek
Obrazek
Nie polerowałem go do samej góry bo i tak będzie toczony o szerokość łańcucha :)

Porządnie wypolerowałem szprychy:
Obrazek

I pomalowałem rudą:
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam ;)


EDIT:
Żadnego zainteresowania tematem, no wiecie co <troll>

Dzisiaj jako, że byłą chu*owa pogoda, to nawet nie wyprowadzałem Kini i Astry z garażu, wziąłem szmatkę i gnieździłem się w nim, ale dałem radę :D
Obrazek
Obrazek

Przyszedł także nowy łańcuch i zębatka przednia 428 :)
Teraz będzie przełożenie 17/46.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdr. ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » śr 03 lip, 2013

Wódki nie stawiasz to i zainteresowania nie ma <troll>

Kinia nadal ładna , świeci się chromowo jak psu jajca - Jest dobrze :D

Ale czekam na coś ciekawego , typu nowy dodatek itp :D

Myślałeś może o jakichś chromowanych emblematach na bak itp ? Może obrotomierz nad korkiem wlewu paliwa ? :D

Testowałeś już jak jeździ na tym przełożeniu ? Nagraj jakiś filmik z kamerki na baku lub kasku :D :D :D

P.S Monster Rehab nie jest smaczny , nie polecam :D
Ostatnio zmieniony śr 03 lip, 2013 przez Monster96, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: thobi317 » śr 03 lip, 2013

czekam na efekt końcowy na tej feli i z tymi przełożeniami :D
:)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: KucaQ » śr 03 lip, 2013

Monster96, nie testowałem, bo jeszcze nie dopasowałem koła do moto :p
Żadnych emblemacików, wystarczająco dużo chromu już na niej jest :D
Obrotomierz myślę, niedługo będzie <we>

thobi317, też się nie mogę doczekać <troll>
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Monster96
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: czw 23 sie, 2012
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Kinga XT by KucaQ

Postautor: Monster96 » śr 03 lip, 2013

KucaQ, dzisiaj łądna pogoda to do roboty a nie na forum siedzisz leniu jeden :D Wieczorem filmik ma być , obojętnie jaki ale nowy filmik z kinią :D

Jaki dokładnie ten obrotomierz planujesz ? ;)
Moja Honda Szybsza niÂż wyglÂąda !



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl