Alp3n pisze:Ja bym jednak dał inną gumę

Oponka ta zostaje, dopóki nie pizgnie, bo jest trochę popękana ze starości, w końcu opona z 2001 roku
Ale potem wpadnie 130/80, mniejszej już nie będzie
PatrykR922, przednie od Kinroada PY50Q (chiński cross), a tył od Kawasaki Eliminatora 125
Daniel557, za przednie dałem od cholery, bo nowe kupowałem
Przód 280, tył 150
Za chwilę zamawiał łańcuch i przednią zębatkę 428 i będzie przełożenie 17/46 (teraz 16/38), bo org łosiowskiej zębaty raczej nie dopasuje do zabieraka, a zębatkę tylną mam w dobrym stanie (baa, bo Japan

) także łańcuch oraz przednia zębatka i baja
17 zębów na 428 chyba wejdzie mi co? Bo teraz mam 16 na 420 i miejsca zbyt wiele nie ma
EDIT:
Dzisiaj od rana (13

) siedziałem w garażu, trochę się poczyściło, wypolerowało także jest dobrze
Lewy tłumik jak przeleciałem filcem to się zaczął świecić jak psu jajca, jutro muszę zrobić to samo z prawym
No więc tak, wypolerowałem zabierak:
Nie polerowałem go do samej góry bo i tak będzie toczony o szerokość łańcucha
Porządnie wypolerowałem szprychy:
I pomalowałem rudą:
Pozdrawiam
EDIT:
Żadnego zainteresowania tematem, no wiecie co
Dzisiaj jako, że byłą chu*owa pogoda, to nawet nie wyprowadzałem Kini i Astry z garażu, wziąłem szmatkę i gnieździłem się w nim, ale dałem radę
Przyszedł także nowy łańcuch i zębatka przednia 428
Teraz będzie przełożenie 17/46.
Pozdr.
