na tył wejdzie max 120/... no własnie, ile? Jak myślicie odczuję dużą różnice mając wysokość 90, 80, czy 70? Chodzi o jazdę po asfalcie, bo w teren nie mogę ze względu na nogę... nie czuję, że rymuję
Wracając do tematu. Odczuje różnice na zakrętach w porównaniu z wyższym profilem? nie chce przepłacać.
na przód poszłaby 100/X-21






--->
Jest problem, bo ja kasę będę miał dopiero po świętach, a chciałbym kupić dwie takie sam oponki. Jest jeszcze taki haczyk, że będę się starał przerobić przód na 18' i wtedy bym brał opony, więc dzięki, ale nie kupię





