• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Opony

Masz jakiś problem ze swoją maszyną? Pisz a my postaramy się pomóc
Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: polo » pt 09 gru, 2011

Cześć cześć. Potrzebuje jakichś szosowych opon. Mam koła 2.75-21 i 4.1-18.
na tył wejdzie max 120/... no własnie, ile? Jak myślicie odczuję dużą różnice mając wysokość 90, 80, czy 70? Chodzi o jazdę po asfalcie, bo w teren nie mogę ze względu na nogę... nie czuję, że rymuję ;P
Wracając do tematu. Odczuje różnice na zakrętach w porównaniu z wyższym profilem? nie chce przepłacać.
na przód poszłaby 100/X-21
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » pt 09 gru, 2011

Jak chcesz to mam na sell oponę 110/90-18 Metzeler w doskonałym stanie
http://forum.moto-4t.pl/opona-18-metzeler-me99a-vt2886.htm?sid=04925e5d99ed3d900893fc5937dab120
Cena to 60zł ;)

Bardzo dobrze jezdziło się na niej w zakrętach ;)

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: polo » pt 09 gru, 2011

naciągacz <lol> Jest problem, bo ja kasę będę miał dopiero po świętach, a chciałbym kupić dwie takie sam oponki. Jest jeszcze taki haczyk, że będę się starał przerobić przód na 18' i wtedy bym brał opony, więc dzięki, ale nie kupię :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » wt 20 gru, 2011

Siema :D

Jak myślicie wejdzie ta opona na fele od Nakeda ? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1966346772&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
Tzn nie koniecznie ta ale taki rozmiar czy będzie dobry !? :D

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Opony

Postautor: choinka » wt 20 gru, 2011

Powinno być ok. Jeżeli masz 18stki felgi. :)


Awatar użytkownika
Darvix
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: wt 22 mar, 2011
Lokalizacja: CzerniejĂłw(Serniki)
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: Darvix » wt 20 gru, 2011

pewnie wejdzie. a jak zalozysz to bedzie niezla do wykladania. xd

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Opony

Postautor: Stunti » wt 20 gru, 2011

Wejdzie ta opona ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » wt 20 gru, 2011

Dzięki za odpowiedzi :D Poleciały Browce :)

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: BeNeK » sob 24 gru, 2011

ja też chcę browara :D ale po świętach xd Ja stawiam ty płacisz xd to też mówię że wejdzie :d

Wesołych!!! :D
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: polo » ndz 25 gru, 2011

Zaraz, zaraz. Sprawdź jaką teraz masz odległość opony od łańcucha. Ja tez chciałem dać szerszą, ale zmierzyłem,z ę na 120 już będę miał jakieś 2-3mm od łańcucha ;P Szkoda poharatać sobie cały bok opony :)
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Opony

Postautor: BeNeK » ndz 25 gru, 2011

polo, ty mając 2 3 centymetry narzekasz??? Stary miejsca masz w h*j

Łańcuch masz mieć tak sztywno naciągnięty że jego skok ma wynosić ok 0.6cm na środku więc jakim ujem ma się wygiąć tak na bok że będzie charatać po oponie???
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Opony

Postautor: Alpen » ndz 25 gru, 2011

Benio, Czytaj uważnie, pisze że 2-3mm <facepalm>
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
dawid112
Specjalista
Specjalista
Posty: 176
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Orzysz

Re: Opony

Postautor: dawid112 » ndz 25 gru, 2011

Siema
Poszukuje jakieś dobrej gumy rozmiar 120/70/17
znalazłem taką ciekawą: http://allegro.pl/michelin-pilot-power- ... 99399.html
najbardziej pasowała by mi opona Michelin Pilot Power i takiej najbardziej poszukuje. Ile mm bieżnika powinno być żeby trochę pojeździć? 3mm?

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Opony

Postautor: Lukas995 » pn 26 gru, 2011

dawid112 pisze:najbardziej pasowała by mi opona Michelin Pilot Power i takiej najbardziej poszukuje. Ile mm bieżnika powinno być żeby trochę pojeździć? 3mm?

Jeśli nie będziesz palił gumy itp. to pojezdzisz :)
Tutaj masz kilka tych opon http://moto.allegro.pl/listing.php/search?category=99233&order=p&p=1&string=Michelin+Pilot+Power+120+70&change_view=1


ps. A czemu nie chcesz trochę szerszej kupić ? ;>
Ostatnio zmieniony pn 26 gru, 2011 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Opony

Postautor: choinka » pn 26 gru, 2011

Ostatnio zmieniony pn 26 gru, 2011 przez choinka, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl