• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Suzuki RG80 by Wariat

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: CZARO » ndz 28 lip, 2013

Wariat, Ile ci to pali?
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...

Mercedes 190 by Czaro!


Wariat
Praktykant
Praktykant
Posty: 68
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: Wariat » ndz 28 lip, 2013

3,5-4l czasami potrafi i 4,5l ale to na prawdę rzadko
Ostatnio zmieniony ndz 28 lip, 2013 przez Wariat, łącznie zmieniany 1 raz.
Yamasaki skradziony dnia 22-23.03.2013
Obecnie Suzuki RG 80

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: CZARO » ndz 28 lip, 2013

Wariat, A ile dałeś za niego w ogole?
Ostatnio zmieniony ndz 28 lip, 2013 przez CZARO, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...



Mercedes 190 by Czaro!

Wariat
Praktykant
Praktykant
Posty: 68
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: Wariat » ndz 28 lip, 2013

1900 tyś + jakieś 500zł za przerejestrowanie na motorower
Yamasaki skradziony dnia 22-23.03.2013

Obecnie Suzuki RG 80

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: CZARO » ndz 28 lip, 2013

Wariat, Jak ty to ogarnąłeś na motorower?
Ostatnio zmieniony ndz 28 lip, 2013 przez CZARO, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...



Mercedes 190 by Czaro!


Wariat
Praktykant
Praktykant
Posty: 68
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: Wariat » ndz 28 lip, 2013

rama zarejestrowana na motorower :D
Yamasaki skradziony dnia 22-23.03.2013

Obecnie Suzuki RG 80

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: CZARO » ndz 28 lip, 2013

Wariat, Podobają mi się te Rg 80 tylko stare są trochę.Najlepszy w nich v-max jest.100km/h bez problemu :D Ty pewnie cały czas manetka max? Jak by tak jeździł do 70km/h to by spalił z 3l :D
Ostatnio zmieniony ndz 28 lip, 2013 przez CZARO, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...



Mercedes 190 by Czaro!

Wariat
Praktykant
Praktykant
Posty: 68
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: Wariat » ndz 28 lip, 2013

powiem ci stare ale jare, zrobisz remont w takim silniku i polatasz 30-40tys a w nowym chińczyku ile polatasz?. i dokładnie tak jak mówisz cały czas manetka na max ale też zależy spalanie od tłumika jak jest zestrojony mój od 7 tyś to rwie do przodu jak głupi :D wygląd też można zmienić mniejsze kierunki zadupek od apki i moto nie do poznania
obczaj to
Obrazek
Obrazek
Yamasaki skradziony dnia 22-23.03.2013

Obecnie Suzuki RG 80

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: CZARO » ndz 28 lip, 2013

Wariat, Mi to najbardziej chodzi o przód bo tył mi się podoba.Lampa w zadupek,ładne kierunki i gites.Ta owiewka mi się nie podoba z tą szybą.Mogła być bardziej ścięta w stronę kierowcy :D
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...



Mercedes 190 by Czaro!

Wariat
Praktykant
Praktykant
Posty: 68
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: Wariat » ndz 28 lip, 2013

ja też planuje zmienić lampę ale dużo przeróbek, chyba że dorwiesz limitowaną lampę ;)
Yamasaki skradziony dnia 22-23.03.2013

Obecnie Suzuki RG 80

Awatar użytkownika
CZARO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1119
Rejestracja: czw 05 kwie, 2012
Lokalizacja: WWE

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: CZARO » ndz 28 lip, 2013

Wariat, Ta z tyłu troche ujowo wyglada.Jakby w zadubku była to inny wygląd odrazu ;)
Nie sztukÂą jest mieĂŚ nowy samochĂłd , sztuka jest mieĂŚ stary a Âżeby wyglÂądaÂł jak nowy...



Mercedes 190 by Czaro!

Awatar użytkownika
qater
Specjalista
Specjalista
Posty: 155
Rejestracja: ndz 21 paź, 2012
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: qater » pn 29 lip, 2013

No zaje***** go odwaliłeś :P
JeÂśli pomogÂłem i chcesz siĂŞ odwdziĂŞczyĂŚ postaw piwko :D

Wariat
Praktykant
Praktykant
Posty: 68
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: Wariat » pn 29 lip, 2013

qater pisze:No zaje***** go odwaliłeś :P



te dwa obrazki nie są moje 1 to Rg80 by dominex a drugie to rg 80 by volume19
Yamasaki skradziony dnia 22-23.03.2013

Obecnie Suzuki RG 80

Awatar użytkownika
polo
Weteran
Weteran
Posty: 275
Rejestracja: pn 28 mar, 2011
Lokalizacja: Rzeszów
Pojazd: Złomosaki DIYedyszyn
Kontaktowanie:

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: polo » wt 30 lip, 2013

Świetne RG. Sam chętnie kupiłbym takie w oryginalnym stanie. To już klasyk, warto inwestować w takie ładne sztuki :)
#PRzRacingTeam
Obrazek....Obrazek....Obrazek

Wariat
Praktykant
Praktykant
Posty: 68
Rejestracja: ndz 23 wrz, 2012
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Suzuki RG80 by Wariat

Postautor: Wariat » pt 23 sie, 2013

no suzuki chyba w końcu doczeka się zmiany wyglądu, ponieważ miałem wypadek na suzi i owiewki są trochę połamane to mam zamiar trochę zmienić wygląd bo mam teraz sporo wolnego czasu
rozwalone kolano 14 dni bede nosił szwy
skręcony kręgosłup szyjny 4 tyg kołnierz
Yamasaki skradziony dnia 22-23.03.2013

Obecnie Suzuki RG 80



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl