









Ty pewnie cały czas manetka max? Jak by tak jeździł do 70km/h to by spalił z 3l 

wygląd też można zmienić mniejsze kierunki zadupek od apki i moto nie do poznania











qater pisze:No zaje***** go odwaliłeś



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości