





czym polerowałes? ja tez robilem polerke ale od wewnetrznej strony dla "zwiekszenia osiagow" 




dla chcacego nic trudnegotoman94 pisze:Nie polerowałem wewnątrz z powodu trudnego dostępu.
dajesz maly kawalek papieru na palec wskazujacy i jazda 



w zwiazku z tym moze byc troszke lepsza reakcja na manete
ale naprawde w nieodczuwalnym stopniu XD






[/URL]

przy najlepszym oprzyrzadowaniu moze byc wykrylo jakies ulamki , ulamkow sekundy do 60km/h 



czyli ja jednak mialem racjeadrol pisze:sama polerka króćca czy na knału dolotowego to zabieg dla ulepszenia przepływu paliwa

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości