• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Moto 500-600ccm

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Moto 500-600ccm

Postautor: choinka » śr 07 wrz, 2011

Tak sobie myślę że jak auto dostane na 18 to też kupię motor sobie za kasę z 18 i cała resztę ;D A nad prawkiem pomyślę :P


adrol

Re: Moto 500-600ccm

Postautor: adrol » śr 07 wrz, 2011

Jak nie ściga to Hornet, dobre przyśpieszenie ten sam silnik co w cbr F3, tylko wiadomo najlepiej coś nowszego kupić czyli 2002r. a już super by było coś na USD wyrwać ;), fazer też niczego sobie, ale to bardziej pod turystykę podchodzi. CB600 to prawdziwy szerszeń jak go nazywają, wprost szalony.

Awatar użytkownika
Boczo
Specjalista
Specjalista
Posty: 201
Rejestracja: czw 23 gru, 2010
Lokalizacja: czÂłuchĂłw

Re: Moto 500-600ccm

Postautor: Boczo » śr 07 wrz, 2011

za rok 2003 trzeba już trochę zapłacić brat miał z 1998 i nie narzekał tyko ta lampa z przodu jest brzydka jak mu się pobiła to wstawił od 60-tki pasuje idealnie <rotfl>
Obrazek

adrol

Re: Moto 500-600ccm

Postautor: adrol » śr 07 wrz, 2011

Mówię pod tym względem, że hornet F1 jest słabo dopracowany, nawet takie coś jak przednie koło 16" które nie ma większego sensu i kłopoty z oponami, moim zdaniem, lepiej dołożyć troszkę i kupić choćby F2 z 2001r.
Co do silnika to jak nie puszcza dymu przy przygazówce to jest super, oczywiście powinien chodzić cichutko (tylko sprzęgło tak klekocze lekko) Jak ktoś woli ostrzejszą jazdę i zwinność to brałbym cb600, a jak się dobrze poszuka to można tanio dostać (ostatnio miałem do czynienia z ostatnim modelem cb600 z 2006r. trzeba było tylko dać nowe zegary i lampę i wyszła połowę taniej niż normalne na allegro :D )
Czasami lepiej kupić coś troszkę uszkodzonego wizualnie, niż normalnie wyglądającą maszynkę z silnikiem na wykończeniu ;)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Moto 500-600ccm

Postautor: to&owo » czw 08 wrz, 2011

dzięki chłopaki ,ale chyba mimo wszystko fazera wezmę ,chociaż horneta bym wolał ,ale 5 kółka to max co dam rade ogarnąć



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl