A wiec jak wiecie Wystawialem na sprzedaz moje Zumico

Kupiec znalazl sie jakos po 2-3tyg

Zumi bylo moim oczkiem w glowie wiec nie chcialem go za bardzo sprzedawac a jednak brakowalo mocy.. Sprzedalem za 1900zl.

A gdyz w Kwietniu mialem urodzinki To Dostałem od brata Kawasaki Er-5

fakt faktem kawa byla do rejerstracji bo byla sprowadzana... rejerstracja razem z tlumaczeniem papierow przegladem wyniosla mnie 750zl

no i oczywiscie jakies tam poprawkowe sprawy to oczywiste skoro kawa stala 3 lata w garazu

Z wilkiem w dwa tyg zrobilismy 1700km i jak narazie nie zawiodła

jak przybedzie jakas gotowka to najwyzszy czas wymienic olej , regulacje zaworow i synchronizacje gaznikow...

Macie kilka fotek

:
