senda wymięka.... ale przynajmniej będzie z kim latac 



senda wymięka.... ale przynajmniej będzie z kim latac 


. Co do spraw technicznych wszystko cacy, nic nie stuka, nic nie puka.Ostatnio wpadła poprzeczka na kierownicę i handbary
Niedługo pewnie trzeba będzie wymienić łańcuch bo ten się strasznie wyciąga, wymienić płyn hamulcowy oraz wymienić olej w silniku i takie tam podstawowe rzeczy jak umycie filtra powietrza. Oto fotki:
.







, tzn. płyn hamulcowy wymieniony, olej w skrzyni też itp. Dzisiaj byłem na rozpoczęciu sezonu w moim mieście, było fajnie
. Macie kilka fotek:
.




.
.







.
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości