• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

"Operacja Błędów"

Szykuje się ciekawe spotkanie motocyklowe? Nie masz z kim polatać w sobotnie popołudnie? Napisz tutaj :)
Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

"Operacja Błędów"

Postautor: Yato » pn 25 lut, 2013

Siema koledzy, jak niektórzy wiedzą z innego forum w okolicach Pustyni Błędowskiej organizujemy zlot, no może nie zlot ale spotkanie osób z forum :)
Więc jeśli by ktoś chciał jest to między Krakowem a Śląskiem (północno-zachodnia część małopolski).
Jeśli byłby ktoś kto nie chciałby jechać sam to grupy kilkuosobowe wyruszają z okolic Jędrzejowa(Świętokrzyskie) z okolic Żywca ( śląskie) oraz z Zagłębia(sosnowiec, jaworzno itp.)
Na dzień dzisiejszy planujemy około 20-30 osób.
A i bym zapomniał, spotkanie odbędzie się pod koniec marca, najpierw pojedziemy pozwiedzać okolicę m.in Pustynia błędowska ( mnie nie pytajcie dlaczego, taki kolega sobie to ubzdurał :D ) potem ognicho na takiej polance przy rzece i lasku. Każdy niech zabierze sobie kiełbache. Musztardę, keczup, chlebek to kupimy razem :)
Ostatnio zmieniony pn 25 lut, 2013 przez Yato, łącznie zmieniany 1 raz.
:)


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: Bumek » śr 01 maja, 2013

Godzina 9:00 rano. Miało padać, ale było sucho, więc dogadujemy się z Dziobakiem, Słoniem i Thobi317. 10:15 wyjeżdżamy. Po małej awarii Routera, o 11:10 dojeżdżamy do Chechła, tam czeka już dziobak i słoń. Gadamy chwile, oglądamy sprzęty, potem na pustynie, parę fotek i jedziemy do sklepu. Po kupieniu kiełbasek i wysłuchaniu pana menela (który chciał wysępić fajkę), jakiego on to miał Junaka, i jak kopka odstrzeliła to mu prawie nogę urwało, jedziemy nad rzekę zrobić ognisko. Potem zbieramy się, wyjeżdżamy a tu Słoniowi silnik w ramie lata jak po**bany. No to jedziemy do Bumek's garage i usuwamy usterkę. Potem zamek w Rabsztynie. W międzyczasie Pepe próbował zrobić db killera z puszki po pasztecie znalezionej przy zamku, bo nas policja śledziła :D Potem latamy po okolicy, jedziemy z powrotem na pustynie i się rozjeżdżamy :)
Tu fotki:
Usuwanie usterki w routerze Thobiego
Obrazek
Fotki 'sprzyntów' :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu bonus. Pepe i Słoń zaznaczają teren:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr 01 maja, 2013 przez Bumek, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: thobi317 » śr 01 maja, 2013

zlot był fajny szczególnie wydech Volumne hahaha :D gdyby nie kabel od regulatora napięcia było by to wszystko szybciej i sprawniej :D
:)

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: Volumne » śr 01 maja, 2013

Oj tam fajnie było :) Nie przyczepiaj się do wydechu bo jest cichy .Głośniej chodzi na samym kolanku :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Dawid277
Specjalista
Specjalista
Posty: 184
Rejestracja: ndz 22 lip, 2012
Lokalizacja: KoÂłobrzeg

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: Dawid277 » śr 01 maja, 2013

Fajna ta pustynia :D Mieć tylko crossa i Katać :P


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: Bumek » śr 01 maja, 2013

Dawid277 pisze:Fajna ta pustynia :D Mieć tylko crossa i Katać :P


Największa w Europie :]

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: Volumne » śr 01 maja, 2013

po co krossa kupować?:D Opony założyć inne i jazda .
Obrazek

Awatar użytkownika
Bubles
Weteran
Weteran
Posty: 640
Rejestracja: czw 02 gru, 2010
Lokalizacja: PiÂła

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: Bubles » sob 04 maja, 2013

Volumne, A potem ramę na taśmę będziesz składał :P
Bumek, a Ty nie byłeś zaznaczyć terenu?

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: Bumek » sob 04 maja, 2013

Bubles, byłem, wszyscy byli :D
Obrazek

Awatar użytkownika
thobi317
Weteran
Weteran
Posty: 574
Rejestracja: ndz 26 sie, 2012
Lokalizacja: Olkusz

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: thobi317 » sob 04 maja, 2013

Bumek, nie prawda, ja nie byłem :D
:)

Awatar użytkownika
cinek1998
Specjalista
Specjalista
Posty: 161
Rejestracja: czw 25 kwie, 2013
Lokalizacja: Jaworzno-ÂŚlÂąsk

Re: "Operacja Błędów"

Postautor: cinek1998 » pn 06 maja, 2013

Panowie ,sory wielkie ,ze nie dalem rady wpasc.. Niestety ogarek nie domaga.. 55 i odcinka ;_;
a nie ma kto mi z gaznikiem pomoc :( sam sie za to go*no nie bede bral ,bo nie umiem.. :[
musze chyba ogara do moto-muchy oddac i 40 zl za regulacje;/
ew.. ma ktos z Was wolna chwile w weekend i bylby w stanie pomoc mi z tym? <troll>
dojechalbym sobie :D



Wróć do „Zloty i spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl