Więc jeśli by ktoś chciał jest to między Krakowem a Śląskiem (północno-zachodnia część małopolski).
Jeśli byłby ktoś kto nie chciałby jechać sam to grupy kilkuosobowe wyruszają z okolic Jędrzejowa(Świętokrzyskie) z okolic Żywca ( śląskie) oraz z Zagłębia(sosnowiec, jaworzno itp.)
Na dzień dzisiejszy planujemy około 20-30 osób.
A i bym zapomniał, spotkanie odbędzie się pod koniec marca, najpierw pojedziemy pozwiedzać okolicę m.in Pustynia błędowska ( mnie nie pytajcie dlaczego, taki kolega sobie to ubzdurał
) potem ognicho na takiej polance przy rzece i lasku. Każdy niech zabierze sobie kiełbache. Musztardę, keczup, chlebek to kupimy razem 





ha 


![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)

sam sie za to go*no nie bede bral ,bo nie umiem..