• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

HONDA NSR 125

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Szczepan » czw 25 kwie, 2013

No ładna Nerka :D szerokości i dużo nabitych km :D


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Olo » sob 27 kwie, 2013

n0r3k pisze:na liczniku 16000km... wiekszosc nsr jest kręcona ;)

Przód opona i napęd chyba jeszcze oryginalne? :D
Kolega miał seryjną nsr, po 20 000 pojechał na hamowanie to tylko ok. 0.5Km stracił :) Silnik NSR jest w miary żywotny w porównaniu do innych 125 2t ;)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » sob 27 kwie, 2013

Olo, szczerze to nawet niewiem jakie gumy były seryjnie, z przodu jest dunlop z tyłu metzeler :) a napęd jest widzę świeżo zmieniony na DID więc pojeździ jeszcze baaaardzo długo :) a co do silnika jc20 - naprawdę bardzo dobra jednostka, może nie najmocniejsza ale wśród innych 125cc w 2t naprawdę wyróżnia się bezawaryjnością :)
Ostatnio zmieniony ndz 28 kwie, 2013 przez n0r3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: HONDA NSR 125

Postautor: KucaQ » sob 27 kwie, 2013

Co do samej NSRki to jnie powiem, piękna jest, świetne malowanie, nigdy takiej nie widziałem, a więc jest niepowtarzalna. Nie zmieniaj żadnych kierunków, ani praktycznie nic z wizualki, bo jest cudna ^^
Ostatnio zmieniony ndz 28 kwie, 2013 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » sob 27 kwie, 2013

Coś pod siebie trzeba porobić :D a co zamierzam? kierunki chce zmienić bo są troche za duże, ale to na końcu. Teraz mam troche czasu i zamierzam wypolerować na lustro korek wlewu paliwa, półke kierownicy, podnóżki pasażera, sety i tłumik :) nerki już odmalowane, jeszcze rury wlotowe poprawie na czarno i z wizualki to chyba na tyle :) napewno o czymś zapomniałem ale jak sobie pooglądam nsrke to ciągle coś do głowy przychodzi, więc niewiadomo co tam jeszcze wymodze :D
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: HONDA NSR 125

Postautor: BeNeK » sob 27 kwie, 2013

może inna lampka tył ? :D
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » sob 27 kwie, 2013

BeNeK, niee oryginalna jest taka fikuśna ale mi sie podoba :D akcesoryjne są dziwne :) ogólnie jakoś przeszło mi przerabianie tak jak to było w ogarze, chce ją zrobić na oryginał oprócz kilku pierdół :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Alpen » ndz 28 kwie, 2013

Outer, Masz już nic nie pisać w tym temacie bo wchodzisz na forum i tylko BURDEL zostawiasz. Zachowujesz się jakbyś był niedorozwinięty, chciał 2t chyba do ku*** wiedział co chce i co kupuje więc skończ pajacować, każdy robi co chce. On chciał nsr, Ty zetke, czy ktoś Ci wypominał że to jedzie 55km/h i tyle? Nie, bo każdy wie że jak sobie chciałeś to sobie kupiłeś i ch** nam do tego, masz co chcesz i koniec. Więc już skończ pierdolić te głupoty 'dorosły i mądry' człowieku.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » ndz 28 kwie, 2013

Powoli biorę się za robote :D
Obrazek
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Bumek » ndz 28 kwie, 2013

Powoli, powoli i będzie ;)) A powiedz mi, jak z plastikami? Ściąga się lepiej niż w ogarze czy są też te zatrzaski, które się mogą urwać w każdej chwili? I jak plastiki spasowane? :>
Obrazek

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » ndz 28 kwie, 2013

Spasowane są dobrze, tylko z jednej strony przy nerce coś tam mi sie nie podobało ale popracuje nad tym. Trochę się głowiłem przy zdejmowaniu przodu, jakoś wyszarpałem lewą strone koło lampy, co sie potem okazało wystarczyło tam odpowiednie śrubki odkręcić i cały przód razem z lampą schodził :P tak samo ogon, ale o tym to wiedziałem, wystarczy odkręcić rączke i 2 śruby i cały ogon z lampą schodzi :)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » śr 01 maja, 2013

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Niby wiele się nie zmieniło, a jednak :) NSR już czyściutka i ogarnięta pod spodem, teraz może wreszcie wezme się za te uszczelniacze, i przydało by się pomalować to co trzeba. dziś troche długo pierdoliłem się z tym czyszczeniem i układaniem wszystkiego i zabrakłomi czasu bo trzeba było iść na mecz a potem Tokio Drift :D (swoją drogą Barca wreszcie niezły łomot dostała :D )

Po tych 2 dniach kręcenia przy nasuwa mi się jeden wniosek - Jakość i trwałość 15-letniej Hondy a 2-3-letniego Ogara to niebo a ziemia... tu nie ma mowy o ukręceniu jakiegoś gwintu czy czymś podobnym... Widać tę jakość w każdym szczególe, w ogarze guma trzymająca moduł zaczęła mi parcieć po 2 latach, schowana za plastikami. W NSR moduł zaworu wydechowego jest tuż przed tylnim kołem niczym nie osłonięty, mimo to guma, która go trzyma jest jak nowa. I nie chodzi mi o to, żeby się pochwalić jaka to nsrka jest świetna, po prostu mam świetne porównanie po przesiadce z chińczyka :) Przy takiej Hondzie aż chce się robić, bo gdy odkręca się wydech to się odkręca wydech, potem się go przykręca i wszystko działa, a w ogarze już by trzeba było robić nowe szpilki...

Ale nie ma co pierdolić tylko trzeba iść spać, jutro wieczorem NSR ma być gotowa do założenia plastików :)
Ostatnio zmieniony czw 02 maja, 2013 przez n0r3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Olo » czw 02 maja, 2013

Dużo się nią nie najeździłeś <troll> ale widać, że NSR trafiła w dobre ręce :)
To chyba ostatnie 125 hondy które było produkowanie w Japonii ;)
Tak z ciekawości zapytam, to ma nikasil?
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » czw 02 maja, 2013

tzn. wedlug numeru ramy jest z wloch tak jak wiekszosc nsr podobno :) a co tam ma w silniku to niewiadomo, koles mowil ze nic w niej nie robil takze niewiadomo. a jazda zacznie sie w przyszlym tygodniu :D

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Olo » czw 02 maja, 2013

n0r3k pisze:tzn. wedlug numeru ramy jest z wloch tak jak wiekszosc nsr podobno :)

We Włoszech to jest składana, a produkcja w Japonii :P
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl