• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Honda CBR 600 F2 92r

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
michal14
Weteran
Weteran
Posty: 282
Rejestracja: sob 19 lis, 2011
Lokalizacja: Sadki

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michal14 » sob 27 kwie, 2013

Dźwięk ma piękny :D Według mnie zapłaciłeś cenę rynkową :]


Outer
Weteran
Weteran
Posty: 484
Rejestracja: wt 21 gru, 2010
Lokalizacja: Polska

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Outer » sob 27 kwie, 2013

Zmień mu raz olej i jeździj na tym oleju, aż się silnik nie rozpadnie, on i tak się nie rozpadnie przy twoich przebiegach, a ty zaoszczędzisz sporo kasy.

Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Prelude » sob 27 kwie, 2013

Piękna, klasyczna cebra. Powodzenia w pracach ;)
Ostatnio zmieniony sob 27 kwie, 2013 przez Prelude, łącznie zmieniany 1 raz.

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » sob 27 kwie, 2013

Cbr mają charakterystyczne usterki takie jak: hałasujący kosz sprzegłowy, padający regulator napięcia oraz napinacz rozrządu... Z CZYSTYM SUMIENIEM mogę stwierdzić, że moja jest wolna od tych wad - pod tym względem igiełka, bałem się o ten regler i moje nowe aku... lecz na szczęscie wszystko jest w porządku :)


do końca maja cbrka będzie ogarnięta, będę miał zakupiony strój i 11 czerwca kończe 17 lat i zaczynam jeździć już z mniejszym strachem :D
Ostatnio zmieniony sob 27 kwie, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Bumek » sob 27 kwie, 2013

Jak cie cupną to będzie mandacik, a nie jak teraz - sąd rodzinny i kupa wstydu dla rodziców :D
Obrazek


michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » sob 27 kwie, 2013

rodzice to by 2 takie kupy wstydu na plecy wzieli.... byle bym skonczył swoja pasje - ale na to już za późno :)

BarracudaPL
Praktykant
Praktykant
Posty: 55
Rejestracja: czw 21 mar, 2013
Lokalizacja: Kutno

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: BarracudaPL » sob 27 kwie, 2013

Ajj patrząc na ceny allegro/tablicy to żeś zapłacił w kur*e dużo :P Znaczy ty aż tak nie przepłaciłeś co ten koleś sobie wołał bo za 5k pod F3 by się podpiął ;)
Ogólnie jest trochę wad i do perełki jej brakuje trochę ;) No ale co by z nią nie było to jest CBR :D Ej Michau - zamiast tyle tych moto nie myślałeś kupić jeden porządny? :D
WFM --> King --> Fighter

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » sob 27 kwie, 2013

Własnie ja się coraz bardziej utwierdzam w fakcie, że nie zapłaciłem masakrycznie dużo - z pełnym przygotowaniem do sezonu 4,5 k, nowe płyny, aku,opony itp

szczególnie, że na tablicy w dobrych cenach są tylko te pod stunt/street - i to w cenach od 3k w góre za sprawne egzemplarze... do 4 tyś. nie ma praktycznie nic, więc wydaje mi się, że nie jest tak koszmarnie źle jak mogło by się wydawać.

Własnie kupiłem jeden porządny - cbrkę - a tak na serio, to handluje motorkami, bo rodzice w wieku 14 lat skończyli popierać moją pasje ( odblokowałem wtedy ogara 900 :D ), więc muszę mieć pieniądze na benzyne i dalsze inwestycje...
Ostatnio zmieniony sob 27 kwie, 2013 przez michau_ek, łącznie zmieniany 1 raz.

Alex
Majster
Majster
Posty: 131
Rejestracja: pn 24 gru, 2012
Lokalizacja: RzeszĂłw

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Alex » sob 27 kwie, 2013

Ale ta cebra mi się podoba. Nie przepadam za ścigami ale ta mi się podoba. Całkiem fajna maszynka. Ile ci to pali?
Senda xrace SM 2004R

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2524
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Łódź

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: KucaQ » sob 27 kwie, 2013

A ja Ci powiem, że CBR'ka z boczku i z tyłu już cudna, tylko przodek do mnie nie przemawia, trochę wieje starością, no ale w końcu rocznik mówi sam za siebie :D
Mi się marzy CBRa z tymże F4i Sport ;)
Bayeriche Motoren Werke

Awatar użytkownika
Yato
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1528
Rejestracja: sob 03 wrz, 2011
Lokalizacja: Olkusz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Yato » sob 27 kwie, 2013

KucaQ, Właśnie z tym fajna jest :D
:)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » ndz 28 kwie, 2013

Ile pali? jeszcze nie wiem, przyjemność z jazdy jest taka, że paliwa zalałem pod sam korek aby nie martwić się czy się naciesze jazdą czy za 2 dni będę musiał tankować.


Przy kupnie wlalismy 5 litrów świeżego + coś było w baku (ok litr, może 2) i zrobilem na tym 110 km, później tankowanie :) z tego co mówił mechanik do którego daje to moto to w trasie spokojnie można spalić 4/100, przy normalnej jezdzie 5,5-6 a jak sie ciśnie do końca na każdym biegu to i 8 potrafi wziąć... ja raczej się w 6 litrach zmieszcze choćby z powodu ograniczeń prędkosci na drogach - na tym moto ich przestrzegam, na pozostałych nigdy nie przyszło mi to do głowy (no może prócz gpz)

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: to&owo » ndz 28 kwie, 2013

oszczędny silnik ,idiotodporny koleś u mnie f2 miał nabitę bodajże 150 tys. km i dalej chodziła ,a np. cb500 nabijają po 300 000km na serii tłokach ! świetny sprzęt :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: michau_ek » ndz 28 kwie, 2013

z dziś:

nowe (stare) kierunki przednie - http://bikepics.com/pictures/2547690/ , http://bikepics.com/pictures/2547691/ zostały mi po jakimś motorku który rozbierałem na części - na moto wg. mnie ładnie się prezentują, zakupie jeszcze 2 takie same i wrzucę na tył, szybko tanio i ładnie a świecą zadowalająco - zwykła żarówka :)

kupiłem kurtkę beringa - zna ktoś firmę? jeździ może ktoś? dużo nie zapłaciłem ale zawsze jakaś ochrona to jest (ma te wszystkie ochraniacze :D ) podjechałem do rybnika po nią, odbiór osobisty to przy okazji wpadłem na zlot - szczerze mówiąc nic ciekawego to tam nie było, ludzi sporo... każdy chciałby się pokazać jak najlepiej i pałują te wyjące 2t i pałują... aż dziwne, że nikt nie ucierpiał, ogólnie ja tam nie miałem co robić więc jestem tak szybko w domu :)

@

fotki kolegi ze spotu, ja byłem zbyt leniwy aby cokolwiek zrobić ;D

https://plus.google.com/photos/10488637 ... banner=pwa

Awatar użytkownika
Volumne
Weteran
Weteran
Posty: 542
Rejestracja: pn 25 mar, 2013
Lokalizacja: PorĂŞba

Re: Honda CBR 600 F2 92r

Postautor: Volumne » ndz 28 kwie, 2013

Fajne kierunki aczkolwiek widziałbym w tym motocyklu troszeczkę większe szkła ,ale ogólnie jest git ;D
Obrazek



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl