• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

HONDA NSR 125

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » ndz 21 kwie, 2013

No więc stało się, po wielkich trudach udało mi się nabyć NSR :D
Generalnie jechałem do Kowalewa Pomorskiego bo czerwono-niebiesko-białą, wjeżdżamy na podwórko, stoi lalka :D ale z bliska już rewelacji nie było, krótka przejażdżka, muł, co sie okazało - 6 bar komprechy... dziękuje, do widzenia. Ale gościu mówi, że kumpel ma nie niedaleko żółtą 125/50 za 5800zł, ale myśle, gdzie z taką ceną.. ale w sumie jak już tyle ujechaliśmy, to można obejrzeć. Zajeżdżamy, pierwsze co sie rzuca w oczy - czarna lampa i wielkie czarne kierunki, masakra. no ale dalej było lepiej, lakier niezły (lewa strona malowana :( ) ale pozatym całkiem, żółta felga ładnie się prezentowała. Bryknąłem się, reakcja: IDZIE SUKA! zawór wydechowy jest odłączony, do 7 tyś nie ma jazdy ale potem jest niesamowity strzał :) manometr pokazał troche ponad 8 bar więc nie najgorzej. Myślimy, naradzamy się... było ciężko utargować na 5300 ale jakoś się udało, wygrzebaliśmy resztki hajsu, umowa, graba i jedziemy. Nie dojechałem do stacji a skończyła się wacha :D wlałem 10 litrów, ubrałem się i jedziemy. po 15 kilosach zgon. telefon do właściciela, przyjechał obejrzał, pojechał po dekiel z cewkami i impulsatrorem. odkręcamy dekiel a tam kałuża wody. wymieniliśmy, śmiga. No i dalej było już... coraz gorzej :D 200km na NSR nie jest zbyt ciekawym doświadczeniem :D 2 przerwy ledwo wystarczyły, ale szczęśliwie dojechałem :D
A teraz troche o NSR:
co do zrobienia? podłączyć dozownik (nie chce mi się robić mieszanki w baku...) oraz zawór wydechowy (niestety otwiera się w 70%, ale dół obrotów bardziej się przyda, póki nie mam hajsu na wache :D ) dalej trzeba ogarnąć kilka kabli, kierunki, tylną lampę, przepolerować wydech, wymienić lewe lusterko no i najważniejsze - uszczelniacze w lagach. felga cała orzygana, olej na oponie to nic przyjemnego. Trzeba jeszcze odmalować kilka pierdół. pozatym jest git, 150km/h już było, na trasie jak trzeba wyprzedzić to bieg lub dwa do dołu i idzie jak głupia :D Ogólnie mimo tych wad jestem mega zadowolony i chcę ją jak najszybciej doprowadzić do ideału :D
Fotek dużo nie robiłem, jak będzie ładniejsza to porobie :D

2 fotki jeszcze z Kowalewa Pomorskiego przed wyjazdem :)

Obrazek
Obrazek

i już w domku :

Obrazek
Obrazek

Moja niunia <3
Obrazek

POZDRO! :D


Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Bumek » ndz 21 kwie, 2013

Wyebana :D 5300 to kasy nawet, ale chyba było warto, nie? ;> :d
Obrazek

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » ndz 21 kwie, 2013

Wystarczy się przejechać <3
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Pawlos312 » ndz 21 kwie, 2013

No wreszcie coś kupiłeś :D, kolejny użytkownik forum z Hondą 125 :D.
Obrazek

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Czyżu15 » ndz 21 kwie, 2013

gratki zakupu niech służy, powoli ją zrobisz, ile ci beny zostało po tych 200 km ? :D
Ostatnio zmieniony ndz 21 kwie, 2013 przez Czyżu15, łącznie zmieniany 1 raz.
only vag


Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » ndz 21 kwie, 2013

10 litrów zalałem , po ~190km trzeba było przełączyć na rezerwe :P
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Yautja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1365
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Polska
Otrzymał podziękowań: razy
Kontaktowanie:

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Yautja » ndz 21 kwie, 2013

No, jest ładna ale myślałem ,że za 5 tysi można dostać igiełke a tu jest parę rzeczy do roboty
Obrazek

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: HONDA NSR 125

Postautor: BarneY » ndz 21 kwie, 2013

Ty to jesteś majster jednak n0r3k :D Byłeś dosłownie 15 km ode mnie i nawet się nie odezwałeś.. :( Trzeba było napisać kurde ! No ale nic, oby NSRka służyła bezpiecznie i bezawaryjnie :D
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Lukas995 » pn 22 kwie, 2013

No ładna jest , zmienić kierunki i można latać xD

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Bumek » pn 22 kwie, 2013

A moim zdaniem to nie dużo przepłacił :) Zwróćcie uwagę że to jest 125/50. :) Dodatkowym plusem jest to że tylko 1 bok był malowany, a nie cała.. A tamte duperele to się zrobi za 20 zł, nie jest źle. :D Szerokości :D
Obrazek

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: HONDA NSR 125

Postautor: michau_ek » pn 22 kwie, 2013

Moto na pewno fajne, przyjemne w użytkowaniu, swojej mocy ma, jak na 125tke rozsądny wybór lecz.... cena? 5300 zł?; o to, że 125/50 wiadomo, + 500 zł ale w śląskim jak patrze to ceny od 2700 sie zaczynają, silnikowo 8 bar kompresji też nie jest najciekawszą opcją ale tragedii nie ma.

ogólnie gratuluje zakupu, lecz ja bym za taki motorek tyle pieniędzy nie dał :)

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Alpen » pn 22 kwie, 2013

michau_ek pisze: śląskim jak patrze to ceny od 2700 sie zaczynają,

Pewnie normalne 125, bite z każdej strony i rozwalone.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
Bumek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1744
Rejestracja: śr 07 gru, 2011
Lokalizacja: Olkusz KOL

Re: HONDA NSR 125

Postautor: Bumek » pn 22 kwie, 2013

Alp3n pisze:
michau_ek pisze: śląskim jak patrze to ceny od 2700 sie zaczynają,

Pewnie normalne 125, bite z każdej strony i rozwalone.


I składane z 3 egzemplarzy :D

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: HONDA NSR 125

Postautor: n0r3k » pn 22 kwie, 2013

michau_ek, i drugie 2700zł trzeba włożyć. ja dałem 5300 więc cena jak na 125/50 normalna, jest kilka rzeczy do poprawienia ale wkład to max 50zł ;)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: HONDA NSR 125

Postautor: michau_ek » wt 23 kwie, 2013

nie no, jak nie chcesz robić dużo przy niej to ok, ale to co masz w niej do zrobienia na TIP TOP to minimum 600 zł (liczmy tłok + uszczelki 300, moduł zaworu 100-150, lusterko 50 zł, uszczelniacze w lagach - sam nie wiem ale pewnie z olejem 100 + reszta pierdół) i zbiera się spora sumka. Gdybym ja kupował dla siebie do jazdy taką nsr, szukałbym w cenie do 2000 zł (na a1 mozna trafic, 125/50 do 3k) i pozostały hajs wpakowałbym w remont, masz wszystko na tip top, robiłeś sam więc wiesz na czym jezdzisz a cena jest taka sama, albo niższa od tych wypucowanych elgzemplarzy na allegro ;P ale to tylko moje zdanie.



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl