Ostatnio wpadłem na pomysł aby w Ogarze przyciemnić lampy. Konkretnie to chodzi mi o tylną. Tak więc mam trzy pytania:
1. Jak bardzo światła będą ciemniej świecić?
2. Czy na przednią lampę taż się opłaca zakładać?
3. Czy w ogóle warto?
Proszę o odpowiedź. Za każdą sensowną polecą piwa









