A taki koleś co nagrywa filmiki na youtube i akurat dziś rano wrzucił odcinek o Nostalgii 



A taki koleś co nagrywa filmiki na youtube i akurat dziś rano wrzucił odcinek o Nostalgii 

jedyne co oglądam na yt to felietony Jana Pietrzaka. A słowo nostalgia poprostu było na miejscu do stanu psychicznego speedera xd










ostatnio jak byłem u lekarza prywatnie po zaswiadczenie do prawka , powiedział mi , że mam wadę kręgosłupa i wklęsłą budowę klatki i o tyle o ile budowa klatki jej nie martwi to wada kręgosłupa już tak , i niby nie moge na siłce tyrać
jedynie '' pływanie , gry zespołowe , taniec , bieganie " i 0 intensywnego wysiłku .








Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości